Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Meddig várjak? A randi után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig várjak? A randi után megbeszéltük, hogy még este msn-en beszélünk, de semmi, már 2 nap eltelt, sose elérhető. Megmondanám neki, mit is hova, várjam meg a 3. napot? Idáig is nehéz volt várni.

Figyelt kérdés
2012. ápr. 12. 18:15
1 2
 1/12 anonim válasza:

Gondolom csaj vagy és pasiról van szó...

Telón ha ráirnál?

Bár..a pasinak kellene..

mennyi idősek vagytok?

2012. ápr. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Élet nagy problémái.
2012. ápr. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Mit számít a kor?? :D

Hát így van... neki kéne...

2012. ápr. 12. 18:18
 4/12 anonim ***** válasza:
Elhiszem, hogy nehéz volt idáig is, de azért nem árt megvárni azt a 3. napot, bár mondjuk már az is furcsa, hogy megbeszéltétek, hogy beszélgettek még este msn-en erre 2 napja nem elérhető. :/ Ha 3. nap sem jelentkezik ne várj tovább, mert akkor csak szórakozik veled, nem érdemli meg, hogy várj rá, meg magában téged sem érdemel meg. Akkor keressen mást akit hülyíthet.
2012. ápr. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Na, akkor várok. De velem csak ne szórakozzon senki!
2012. ápr. 12. 18:21
 6/12 anonim válasza:

szerintem akkor hagyjad...mert szavahihetetlen, vagy éretlen...ha már estét megbeszéltétek és nem volt fent..hmm ne engedd meg neki h szórakozzon, mert annak úgy sem lesz jó vége..

én is engedtem 32 évesnek,az olyanok nem változnak, de gondolom ez a pasi jóval fiatalabb

2012. ápr. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Jóval azért nem mondanám...

De akkor írok neki, csak sajnálom rá az sms-t, msn-en meg nem kapnék választ.

2012. ápr. 12. 18:25
 8/12 anonim ***** válasza:

lényegtelen hány éves vagy. Szerintem egyértelmű az üzenet. Sajnos, ez nem fog összejönni. Csak a pasik gyávák és szembe nem mondják, hogy "nem jössz be", könnyebb azt mondani, hogy persze, majd dumálunk és közben meg szépen felszívódik.


De ne is írj neki, hogy mekkora bunkó, mert akkor azt hiszi (talán jogosan) hogy te nagyon szeretted volna, ha összejön a dolog. Ezt neki már nem kell tudnia.

2012. ápr. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
A majd még beszélünk beszélünk egy jó lekoptató duma, de ha időpontra megdumáljuk!!! Hát, akkor hagyom a csudába, csak jó lenne tudni, mi történt.
2012. ápr. 12. 18:29
 10/12 anonim ***** válasza:

18:26-os vagyok.


a kapcsolat alapja a bizalom, de ezek után én pl nem tudnék benne bízni, mert az első próbán kiderült, hogy szavahihetetlen. Jobb az ilyet messziről elkerülni.

2012. ápr. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!