Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hová menjek Budapesten az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hová menjek Budapesten az unalmas szombat estéken, ahol normális nőkkel lehet ismerkedni?

Figyelt kérdés
26 éves vagyok. Biztos egzisztenciával, és a visszajelzések alapján nem vagyok egy bányarém sem. Mostanában előfordul, hogy hétvégén egyik barátom sem ér rá, és ilyenkor nagyon unatkozok. Nagyon szeretnék már egy normális barátnőt. Hova menjek szombat este ismerkedni? Disco kilőve.

2012. jan. 21. 18:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
74%
Hová menjek Budapesten az unalmas szombat estéken, ahol normális férfiakkal lehet ismerkedni?
2012. jan. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
én is ezen gondolkodok épp mert sajnos nem ér rá senki a barátok közül.én pl szerintem elmegyek vacsorázni egy kínaiba kezdetnek aztán lehet kávézok valahol a többi meg majd kialakul. 22F
2012. jan. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

29 éves pasi vagyok, dettó hasonló helyzetben.


Társkeresőzni azért sem fogok:)

2012. jan. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Srácok, akkor megvan a megoldás:D Elmegyünk valamelyik szórakozóhelyre, felszedünk pár tinisuncit és jól érezzük magunkat:P
2012. jan. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Dohány utca.
2012. jan. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
dohány utcában mi van?
2012. jan. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Zsinagóga.
2012. jan. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
:D:D
2012. jan. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Most nem szopatni akarlak, vallásos meg pláne nem vagyok, de menj el valami jehova egyletbe vagy az adventistákhoz vagy mittudomén hova.

Rengeteg gyönyörü, normális Nö van és sokan közülük még szüzek is!


Tudom, ha van Isten, akkor ezért a kiírásért, gondolatért valószínüleg rámszakad a plafon/belémvág a villám...... de ez van, ez az igazság.

2012. jan. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Van Isten haver. És egyszer mindenért felelni fogunk. Sajnos én is..
2012. jan. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!