Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy 17 éves fiú, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dóri Scene kérdése:

Van egy 17 éves fiú, aki nagyon nagyon tetszik nekem. én 14 vagyok. Hogyan kezdjek vele beszélgetni?

Figyelt kérdés
nagyon tetszik, már 5 éve, de nem tudom, hogyan beszélgessek vele úgy, hogy ne szúrjam el. nagyon fontos nekem :) előre is kösz :)
2012. ápr. 12. 19:20
 1/5 anonim ***** válasza:
És 5 év gondolkozás után kiírod ezt gyakorikérdésekre?
2012. ápr. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezt már tegnap is megkérdezted. Nem?????
2012. ápr. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne idegesíts!! 9 évesen már fiúkról fantáziálgattál...meséld a pápának! Ha mégis, gondok vannak!
2012. ápr. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
khm kicsit sok a korkülönbség de sztem csak köszönés ha már megvan akk jöhet az unalmas mizu? de így lassan de biztosan
2012. ápr. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

sztem 9 évesen nem análszexről fantáziált csak szimplán "cukkernek" találta... xd

Ha nem ismered akkor bámuld, és majd odamegy hozzád, legyél nyugodt mert ha rágörcsölsz remegni fogsz stb.

f18

2012. ápr. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!