Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van még ilyen lány?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még ilyen lány?

Figyelt kérdés
Akinek nem számít a fiú külseje, ad esélyt egy nem magas, nem jóképű, külsőre nem nagy szám fiúnak is az ismerkedésre, a fiú belső tulajdonságait nézi és nem utasít el rögtön, ha meglátja hogy nézek ki. Van még ilyen lány?

2012. ápr. 13. 17:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Nem mindegy?

Lenyeg hogy nem egy hulye kis r*banc vagy akinek csak a kulso szamit. hanem a belso ertekeket helyezed eloterbe!

emigy mennyi idos vagy?

2012. ápr. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Bisztos van de némi igény minden làynynak van. A szerelemnek nem szàmìt a kinézt :)
2012. ápr. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ő fiú. Hát nem azt mondom, hogy nekem nem számít a külső, viszont először a belsőt nézem, mert nagyon atom, hogy jól néz ki, de ha mellette egy bunkó f.sz akkor sokra megyek vele...
2012. ápr. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ez mind hablaty. Az a kérdés mit tettél le az asztalra és mennyire állod meg a helyed az életben.
2012. ápr. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
58%

nekem szimpi vagy!

milyen kocsid van?

18/L

2012. ápr. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
nincs, pont tegnap fogyott el az utolsó.
2012. ápr. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Engem sosem érdekelt a külső.

Viszont az baromi zavaró, hogy mindenki azt hiszi, hogy ha egy nő a belső tulajdonságokat részesíti előnyben, akkor annál nyeregben van.

Elárulom, hogy ezerszer nehezebb belsőleg megfelelni valakinek, mint külsőleg. Főleg annál, akit első sorban ez érdekel.

2012. ápr. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

6os vagyok :)

Amúgy én annyit tudok mondani, hogy hozd ki a külsődből a legtöbbet, sportolj, de amúgy szard le, ennél többet úgysem tehetsz vele. Legyen önbizalmad, legyen valami hobbid, amiben fasza vagy.

És nem lehet, hogy csak te hiszed azt, hogy ennyire rosszul festesz?

2012. ápr. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

ma 17:33


Ha élőben látnátok ti is csúnyának tartanátok.


Egyetlen egyszer éreztette velem egy lány ittas állapotban, hogy olyan aranyos vagyok és elég rám mászott, de én akkor sem hittem el, hogy tényleg tetszettem, főleg mivel egy ribi típus volt, aki rámászik mindenkire.


Azóta senki sem mondta a szemembe, hogy helyes vagyok vagyok.


Csak neten szokták képeim alapján írni, hogy helyes vagyok, szépek a szemeim bla bla bla.


Persze azok csak képek, talán jól sikerültek, de élőben sosem kaptam olyan megerősítést, hogy helyes lennék, sőt középiskolában sokszor kinevettek, egyből gondoltam, hogy a külsőm miatt.


Igaz nem voltam egy beszédes típus, inkább csendes, visszahúzódó fiú.


Az is előfordul időnként, hogy olyan lánnyal utazom egy buszon, aki gyakrabban néz rám vagy a közelemben zavarban van.

Gondolom olyan ronda vagyok, hogy szegény kínjában azt sem tudja hová nézzen.


Meg utcán is volt egyszer, hogy hátranézett egy lány egyenest a képembe, gondolom ilyen nagy orrot sem látott még, mint az enyém.


De többnyire nem vesznek észre sem igazából.

2012. ápr. 13. 17:42
 10/15 anonim ***** válasza:

Ez így még mindig kétértelmű.

Lehet azért néznek, mert már annyira el vagy keseredve, ez meglátszik az arcodon is.

Az egód pedig minuszban van. Gondolkodj pozitívan, az csak jobbá tehet, negatív gondolatok csak tönkretesznek.

Szedd össze magad.


Az ilyen csendes, visszahúzódó srácokat meg mindig kiközösítik (tapasztalat:D), de csak azért, mert őt lehet a legjobban baszogatni, egyedül van. Volt tökronda oszttársam, de voltak haverjai, szóval őt hagyták.(szintén középsuliban)

2012. ápr. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!