Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van még ilyen lány?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még ilyen lány?

Figyelt kérdés
Akinek nem számít a fiú külseje, ad esélyt egy nem magas, nem jóképű, külsőre nem nagy szám fiúnak is az ismerkedésre, a fiú belső tulajdonságait nézi és nem utasít el rögtön, ha meglátja hogy nézek ki. Van még ilyen lány?

2012. ápr. 13. 17:13
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
az én pasim igaz magas volt, de nem tú szép, mégis jártam, vele, de azóta vége lett már..
2012. ápr. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

ma 20:38


Ha magas volt, akkor nem játszik!


Még szép, hogy kapott esélyt, hiszen magas volt.


A kérdésem direkt nem a magasakra vonatkozik.

2012. ápr. 13. 20:45
 13/15 anonim ***** válasza:

Elég volt ebből az önsajnáltató dumából! Szedd össze magad! Nem arra kell várni, hogy jön egy csaj, aztán a karjaidba veti magát azzal hogy: olyan szép a belsőd. Tegyél érte. Attól még hogy nem születtél Brad Pittnek, az nem azt jelenti, hogy eláshatod magad. Tessék kihozni magadból a maximumot. Például takarodj el sportolni kurv@gyorsan!

Elmélkedhetsz még ezen jó ideig, de attól még nem lesz jobb a helyzet. Amúgy 100% hogy van olyan lány, akire illik a leírásod. Nem azt mondom, hogy százával mászkálnak mindenfelé, de vannak ilyenek. Amúgy bocs a hangnemért, de gondoltam így hatásosabb lesz.

2012. ápr. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

ma 21:48


Tényleg van, de mind foglalt, akivel találkoztam eddig.


Egyébként sportos testalkatú vagyok, igaz nem az agyon kigyúrt fajtából, hanem a szálkás, vékonyból.

2012. ápr. 13. 22:01
 15/15 anonim válasza:
Hány éves vagy? Írhatnál.
2012. ápr. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!