Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lehet a friendzone-ból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet a friendzone-ból kilépni?

Figyelt kérdés
adot egy lány, akivel jóban vagyok. ismerős, voltunk már párszor együtt kirándulni (szülőkkel)...ugyanakkor nemrég felfigyeltem rá, mint nőre
2012. ápr. 14. 16:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Egy próbát megér,de ha mint barát néz rád,akkor nyilván sehogy.Kockáztass és mond meg neki,milyen gondolatok fordultak meg a fejedben.

26n

2012. ápr. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én megmondtam és azóta nem beszélünk.

Szóval nem lesz egyszerű.:((

2012. ápr. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Próbálj meg hozzá közeledni, de ne legyél nagyon nyomulós. Nézz hosszasan a szemébe, érintsd meg a kezét, a haját... és ha jól reagál, akkor megkérdezed tőle, hogy lehetne-e köztetek több is, mint barátság :-)
2012. ápr. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kezdjük ott hogy kikapcsolod a gépet és átlapozod a helyesírási szótárat (már bocs de ezt nem hagyhattam ki)

Komolyra fordítva szerintem ha te is fel tudtál rá ily módon figyelni akkor hátha ő is :)

2012. ápr. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

"Kezdjük ott hogy kikapcsolod a gépet és átlapozod a helyesírási szótárat (már bocs de ezt nem hagyhattam ki) "

FAIL :D


-hát ja! ...reménykedem, hogy összejön valami, de legrosszabb esetben nem romlik meg a baráti viszony

2012. ápr. 15. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!