Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi kell a 18-19 éves korban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi kell a 18-19 éves korban lévő lányoknak?

Figyelt kérdés

Csak most hirtelen felmerült bennem ez a kérdés, mert egyszerűen nem tudom felkelteni az érdeklődésüket irántam. A külsőmmel nincs baj, talán a személyiségemmel. Napom nagy része a négy fal közt telik el, mivel az egyetlen barátom 430Km-re lakik tőlem, így minden nap nem tudok elmenni hozzá, hogy kocsmázzunk. Nem járok gagyi cuccokban, ha veszek valamit, akkor vagy normálisat veszek vagy nem veszek semmilyent, de ez látszik is rajtam. A ruháim tiszták, még a cipőm is. Mindig jó illatom van, nem beszélek csúnyán, nem beszélek úgy mint egy paraszt (píz, píntek, ótó). Nem vagánykodok a szaros jogosítványaimmal, (és még amim van) nem járok inni minden hétvégén. Mindig előreengedem a hölgyeket, ha tehetem, segítőkész vagyok és szerintem kedves. Ja és figyelmes is vagyok.


Közben látom, hogy a parasztoknak meg vannak barátnőik. Akik szakadt ruhákban járnak, csúnyán beszélnek, buták és bunkók. Mivel tudnak többet nyújtani azok, akiknek csak addig kell egy lány, amíg megba**ák? Utána meg sírnak, hogy megint csak arra kellett nekik, holott lenne olyan, aki meg tudná becsülni őket, csak azt ilyet észre sem veszik, mert kicsit visszahúzódóbb és az már nem érdekes, ha valaki nem ismeri az összes drog hatását, az összes cigi márkát és az összes ital márkát, annak ízét és hogy mennyi kell belőle a részegséghez.


Az a gáz, ha az ember el akar érni valamit az életben? Az gáz, ha ha belőlem lesz valami a suli után? Az gáz, ha lesz egy normálisan fizető állásom, amiből el tudok majd tartani egy esetleges családot? Vagy én komolyan nem tudom, hogy most már mi kell a 18-19 éves lányoknak. Vannak még egyáltalán olyan 18-19 éves lányok, akik vágynak arra, hogy szeressék őket? Remélem segít valaki erre választ adni. Köszönöm!


19F


2012. ápr. 14. 19:27
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:

hát én díjazom, amiért ilyen vagy, sőt, több hasonló ember kéne a földre.

de miért ragaszkodsz ennyire a 18-19 éves lányokhoz? keresgélj máshol :D vagy nem tudom.

2012. ápr. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:

Hát barátom szerintem pont az a baj, hogy már most úgy gondolkozol és élsz mint egy 28-30 éves, és szerintem ez jön

le kívülről is. Vagy nézz idősebb csaj után, vagy kicsit vedd lazábbra a figurát.

2012. ápr. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
Én is ilyen "jófiú" voltam, és senkinek nem kellettem. Megváltoztam, leszarom az embereket, a csajokat, és most tapadnak rám, pedig egy bunkó g*ci vagyok :D
2012. ápr. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Öööö... Valamelyik héten voltam elsősegély tanfolyamot munkahelyi elsősegélyből. Ott ismertem meg egy lányt. Ő ma lett 27 éves. Mondta, hogy ha nem válaszol, akkor nem azért van mert nem akar, hanem mert nincs ideje. Mivel versenyszerűen fut, ezért mondtam neki, hogy elkísérem én, mert mondta, hogy egyedül szokott futni. Azt mondta, hogy majd bejelöl facebook-on. Be is jelölt, de még mindig nem mentünk el futni. Most nem tudom, hogy azért, mert nem volt ideje, vagy azért mert nem akar velem menni. Nem tudom.
2012. ápr. 14. 19:33
 5/28 anonim ***** válasza:

én most nyáron leszek 18. igazából azt kell, h mondjam, h tökre megértelek. ha én körbenézek a környezetemben, suliban vagy akár csak az utcán, tényleg szinte csak ilyeneket látni. én gimnáziumba jelentkeztem 6. után és nagyon büszke voltam, mikor felvettek. azóta a sulit összevonták egy szakközépiskolával és az egész színvonal jelentősen leromlott. azóta kb minket néznek csodabogárnak, amiért normálisan tanulunk és vannak terveink a jövőre, tovább szeretnénk tanulni.

és nem utolsó sorban lehet, h mások kicsit válogatósnak tartanak, mert kevés pasi van, akire tényleg azt mondom, h teljesen rendben van, de nekem igenis fontos, h olyan pasim legyen, akivel hosszútávra lehet tervezni.

2012. ápr. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 $ € Ž ***** válasza:
Ezzel a kérdéssel megint az a baj, hogy feketén-fehéren festi fel a helyzetet.
2012. ápr. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 18 vagyok, nekem olyan srác kell, akivel el tudok menni ide-oda, szórakozni, aki nem csak pasi, de barát is, férfias és fel lehet rá nézni. Mindenkinek más kell, van, akinek plázafiú, rocker vagy éppen beszólogatós panelgyerek. Van, aki beéri azzal, ha szeretik, van, akinek pénz is kell..

Ezt nem lehet így megmondani. Szerintem a leírásod alapján nincs veled baj csak rossz lányoknál próbálkoztál eddig.

2012. ápr. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Én tudnám a szeretetet is biztosítani és azt is, hogy hétvégén elmenjünk ide-oda. Mondjuk ha nekem lenne barátnőm, akkor szórakozóhelyekre nem járnék. Inkább kettesben mennék el vele egy hosszú hétvégére például. Miért olyan fontos ez a bulizás?
2012. ápr. 14. 19:39
 9/28 anonim ***** válasza:
19:35ös vagyok. én nem járok bulizni, és örülök neki, ha a pasi sem, mert ez nem azt jelenti (mint azt sokan gondolják), h akkor egész nap otthon fetrengünk és unalmasak vagyunk. szóval vannak még ilyen lányok, pl az én baráti körömben is, de egyre kevesebb...
2012. ápr. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Mert 18-19 évesen az ember még nagyon fiatal, beletartozik a személyiségünkbe, hogy szórakozni akarunk, kalandokba keveredni, néha talán hülyeségeket csinálni, amikből tanulhatunk.
2012. ápr. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!