Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Belekezdjek-e kapcsolatba a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belekezdjek-e kapcsolatba a munkahelyemen?

Figyelt kérdés
Van egy srác, korombeli, és úgy látom ő is lehet h érdeklődik utánam, komolyabban, mert sokszor kapom rajta h figyel, és nekem is nagyon hiányom van h megöleljem XD hülyén hangzik tudom, vonzódom hozzá, de nem merek bármit is lépni. Ő félénkebb típus, úgyh gondoltam én tehetnék vmit az ügy érdekében. Nade! Munkahely... Vélemények? Az eszem azt mondja NE. Úgyhogy tudom mi lenne a helyes...
2012. jan. 23. 02:24
 1/6 trendkivuli ***** válasza:
Mennyire vagytok összezárva a munkahelyen? Ha később rosszul sülne el a dolog.
2012. jan. 23. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Korotok?


Amúgy elég sokan jönnek össze melóhelyen... Szerintem érdemes egy löketet adni neki.



21F

2012. jan. 23. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 AncsiPancsy ***** válasza:
szia! ha nem vagytok egész nap összezárva a munkahelyen - értem ezt úgy, hogy nem egy szobában, helyiségben vagytok állandóan, és nem lesitek egymást folyton -, akkor érdemes szerintem belevágni...ellenkező esetben nem, mert munkahelyen és otthon is együtt lenni mindig nem jó, arra rá mehet a kapcsi, megunhatjátok egymást könnyen! S ha te nem lépsz, nem tudod, mi fog történni, később lehet bánni fogod...egy próbát megér szerintem, hajrá, én szorítok...aztán írd meg, mi lett a vége:) üdv!
2012. jan. 23. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
okés, köszönöm, asszem holnap megpróbálok valahogy utalni rá neki, hogy mi a helyzet :) annyira aranyos félénk srác :D
2012. jan. 23. 06:09
 5/6 A kérdező kommentje:
hát a munkahelyen két műszak van, van h külön vagyunk, egy helységben vagyunk, de ő járkál mindenfelé, én meg egy asztalnál dolgozom. utaltam már rá h jó az illata, mert volt egy-két alak akik be voltak fújva mint állat... mosolygott nagyon. meg mikor megkérdeztem h megvárna-e hazafele menet a buszon, mert szeretnék vele beszélni az írásairól (hobbija h ír) nagyon-nagyon mosolygott, de főnök pont hívott engem XD és nem tudott válaszolni, végül neki bent kellett maradnia és én mentem haza :(
2012. jan. 23. 06:17
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is melóhelyen ismertem meg a barátomat. És nekem is a szaga tetszett meg legelőször :D


És most kimegyek vele reggelizni :)

2012. jan. 23. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!