Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, mennyire jönnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mennyire jönnek nektek be azok a fiúk akiknek szép arcuk van, nincs rossz tartásuk de vékonyak?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok és nagyon szarul érzem magam a bőrömben.

Vékony vagyok.60kg 180cm-re.

Akármennyit ehetek nem hízok 1 kg-t se.

Próbáltam súlyokat emelgetni de semmi nem látszott meg rajtam.


Ha szép lánynál akarok bevágódni akkor mindig eszembe jut az hogy vékony vagyok stb.. és elveszi az önbizalmamat pedig nagyon sokan mondják hogy jóképű vagyok.De barátaim szoktak azzal csesztetni hogy nem vagyok egy izmos fiú...



2012. ápr. 15. 00:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
ha ezen kívül minden oké, akkor simán bejön egy vékony fiú :)
2012. ápr. 15. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs azzal baj. És át is tudom érezni, mert én sem tudok hízni (mondjuk én lány vagyok, talán így kisebb baj), de azért tudom mennyi idegesítő ez. Sokaknak bejön, meg szerintem egy idő után fogsz hízni is, meg izmosodni férfiasodni, de ha jóképű vagy, akkor szerintem még mindig nagyobb esélyes van, mint mondjuk csúnya lennél de izmos.
2012. ápr. 15. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Ha jóképű vagy,akkor nem számít h nem vagy olyan izmos. Amúgy sokaknak pont a vékony pasik jönnek be.
2012. ápr. 15. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Egy 10es kilót átadnék szívesen :D
2012. ápr. 15. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
azt nem mondjuk egy fiura hogy szep arcu, metrt a szepseg a lanyoke, hanem azt mondjuk hogy jokepu.
2012. ápr. 15. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Előttem lévőnek:

Úgy bírom amikor ilyenekkel kötözködnek :D

De amúgy jogos :P

2012. ápr. 15. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Óóó b@szdmeg... Mit meg nem adnék, ha én lehetnék ilyen...

Mondjuk a magasságomból nem szívesen adnék lejebb...


A jó csajoknak meg pont olyan kell mint te... Vagy az izmosabb kiadás, de azért abból nem sok rohangál az utcán...

Használd ki a helyzeted te marha!

Még jóképűséggel is megáldottak, jó nagy marha vagy ha itt siránkozol!...

Én örülnék mint majom a...



21F

2012. ápr. 15. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Ez alkat kérdése. Nyugi, én 20 évesen voltam 69 kiló a 193 centimhez és gogo táncos voltam Siófokon. A külföldi runyák imádták és garmadával varrtam le őket. Fater pl 183 centi és 63 kiló volt, amikor NB1-es focista volt 18 évesen. Most 30 évvel később simán letaghatna 10 évet, mert olyan jól néz ki. Én 23 vagyok és 84 kiló, a testzsír-százalékom pedig 10% alatt van. Ha nincs rajtad zsír, az jó genetikai adottságokra vall és a jó nők ezt imádják. Semmi gond nincs, örülj, mert kevés embernek adatik meg, hogy nem folyik szét a teste! Edzegess azért, mert az izomtömeg növelhető és jól néz ki, ha 0 zsír mellett szálkás Vagy és erre büszke is.
2012. ápr. 15. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Köszi, most adtatok egy kis önbizalmat! :)


Csak azt vettem észre hogy itt a gimiben nem is az számít hogy mennyire jóképű valaki hanem hogy mekkora a bicója...


És a jóképűségnél azért nem egy Brad Pitt szerű jóképűségre gondoltam. :D

2012. ápr. 15. 12:12
 10/17 anonim ***** válasza:
Nekem pont ez az alkat tetszik. :) Pont jó vagy, magas is vagy, és szerintem ehhez a magassághoz a 60-70 kiló közötti tartomány mutat a legjobban.:)
2012. ápr. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!