Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti mit csinaltok ha 1evig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinaltok ha 1evig nagyon elvagytok levelezo kapcsolattal telefon, sok kozos dolgaitok vannak kepet lattatok egymasrol aztan talalkoztok es rajottok h megsem az esetetek kulsore? Megmondjatok neki? V adtok eselyt?

Figyelt kérdés
En nem tudom mit csinaljak :( nagyon szimpi a csaj de .. Nem jon be annyira
2012. ápr. 15. 13:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez az interneten való ismerkedés hátulütője. Ha nem jön be annyira, akkor nem kell erőltetni.
2012. ápr. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is voltam ilyen helyzetben, még szerelmes is voltam a srácba anélkül, hogy találkoztunk volna, aztán az első randin iszonyúan csalódott voltam. Hiába küldött magáról rengeteg fényképet, élőben teljesen más volt. Ennek ellenére együtt voltunk egy évig, mert az érzelmeim diktáltak, de nagyon nem illettünk össze. Ez idővel persze egyre inkább kiéleződött és jobbnak láttam váltani.

Nem szabad erőltetni, ha személyesen nem érzed a vonzalmat!

30/N

2012. ápr. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!