Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk ti randiznátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti randiznátok egy magasabb lánnyal? Ha a lányt nem zavarja, titeket akkor is idegesítene a dolog? 179cm- 16N

Figyelt kérdés
2012. ápr. 15. 21:46
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Én 100 százalék, hogy randiznék mert magas vagyok és nagyon szeretem a magas lányokat:)
2012. ápr. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Hát nálam magasabb lány az már érdekes lenne. Arra szerintem már nem cska én néznék furcsán :DD

190 magas vagyok, szóval a te magasságod nagyon is jó :)

A nagyon alacsony és eléggé magas csajokat favorizálom :D



21F

2012. ápr. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Nekem fura lenne, de ha van szerelem semmi sem lehetetlen. :D


165cm vagyok és 22 éves amúgy. :D

2012. ápr. 15. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Randizunk? 180cm vagyok. Nem zavarna és nem is idegesítene ha magassarkúban vagy teletalpú cipőben magasabb lennél mint én:)
2012. ápr. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
65%

Szia Kérdező! Te ritka és értékes kivétel vagy a nők között. A legtöbb elhajtja a nála csak 5-6 cm magasabb srácokat is, mert ugye a magassarkú és a barinők csak fontosabbak mint férfi aki esetleg szeretné őt.. Engem személy szerint nem zavarna a magasságod, egyáltalán. Sőt többször voltam sikeresebb tőlem kicsit magasabb (kb 2-3cm) nőknél. Sajnos 9 évvel idősebb vagyok mint Te, de azért örülök, hogy van néhány kivétel mint Te.

üdv 25 F/172cm

2012. ápr. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
183 vagyok. Nekem és a nagy átlagnak minden oké! :)
2012. ápr. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!