Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy mondjam meg neki kímélete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg neki kíméletesen, hogy én nem akarok semmit?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akinek tetszem. Facebook-on szoktunk beszélgetni, tök szimpatikus, de nekem más tetszik, akinél semmi esélyem, de ez most lényegtelen. Nem akarok a sráccal járni, mert én úgy érzem, kihasználnám, ha vele járok, közben pedig mást szeretek. Elhívott randizni, igent mondtam, de meg szeretném neki mondani, hogy nem szeretnék vele összejönni. Hogy mondjam meg neki kíméletesen?
2012. ápr. 16. 19:02
 1/6 anonim ***** válasza:
mond meg neki őszintén , hogy érzel az ilyet nem lehet kíméletesen elmondani ... mi az hogy nincs esélyed soha nem lehet tudni :D
2012. ápr. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát már jobb ha a randi elején közlöd vele, hogy te barátságnál többet nem szeretnél.
2012. ápr. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egy biztos, légy vele őszinte, ennyit megérdemel!
2012. ápr. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A randi előtt véletlen se,mert ezzel nagyon összetörnéd.A randin legyél kiábrándító,ha az se jön be akkor csak a randi után.De minek mondasz igent az elhívásra ha nem akarsz tőle semmit?Gyávaságból?
2012. ápr. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Azért mondtam igent, mert először azt hittem, hogy csak egy baráti találkozó lesz. Arra mondtam igent Utána meg elkezdett bókolni nekem Faceboon.on, hogy én milyen szép vagyok, meg ilyenek. Nem volt szívem utána azt mondani, hogy bocs, de nem.
2012. ápr. 16. 19:47
 6/6 anonim ***** válasza:
akkor pedig legyen , az meg olyan gyerekes,hogy legyél kiábrándíto ... velem ezt csinálná valaki enyhén szolva idegbeteg lennék ... tiszteld meg annyival ,hogy elmondod neki őszintén
2012. ápr. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!