Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Már megint mi ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már megint mi ez?

Figyelt kérdés
Pár napja megismerte megy lányt, neten. De mivel itt lakik ahol én már a 2. napon megszerveztük a találkát. Nagyon kellemesen elcseverésztünk, próbáltam nem nyomulni, de azért éreztettem vele, hogy jó lenne vele lenni. Azóta viszont semmi... Pedig komolyan éreztem rajta, hogy nem volt baja velem, sőt mikor felvetettem azt, hogy máskor is stb.. akkor felcsillant a szeme és tetszett neki. Én nem értem most megint miért nem lehet velem úgy viselkedni ahogy én viselkedek vele. Ha én nem írok rá esze ágába nem jut, hogy írjon. Valaki mondjon bár ötletet, hogy most ez mi volt.... Vagy nagyon kedvesen akart lekoptatni ?? :\ Nem tudom felfogni.
2012. ápr. 17. 20:47
 1/7 lila nyuszi ***** válasza:
Mi is pontosan a bajod?
2012. ápr. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az, hogy leszar, közben nagyon jól elvan velem.
2012. ápr. 17. 20:52
 3/7 anonim válasza:

Lehet, hogy csak bizonytalan, javasolhatnál találkozást,hogy érezze, tényleg akarsz valamit.

Viszon az is lehet, hogy csak le akar koptatni, ez tényleg személytől függ, hogy ki mit akar ezzel jelezni.

2012. ápr. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
de ezek szerint azért csak szoktatok beszélni, mert ha igen, akkor miért nem beszéltek meg egy konkrét időpontot mikor találkoznátok és úgy kiderülne mi a helyzet
2012. ápr. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Voltunk már együtt. Láttuk is egymást. És már beszéltünk egész napos együttlétet is(még a héten). Csak valamiért nem látom benne a szándékot. Nem akarok a barátzónába lenni azért parázok ...
2012. ápr. 17. 21:00
 6/7 anonim ***** válasza:
van valaki aki jobban leköti a figyelmét
2012. ápr. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen sajnos van... Ez biztos
2012. ápr. 17. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!