Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért olyan bunkó a lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan bunkó a lányok többsége újabban? És emellé mégis miért szeretik őket jobban?

Figyelt kérdés

Sok átlagos/ronda külsejű lánnyal találkoztam,akik belsőre se szebbek,és mégis sokkal többen és jobban szeretik őket,mint mondjuk a csendesebbeket,akik nem lógnak mindig tömegestől a srácok nyakán,és nem szólogatnak be egymásnak hülyeségeket gúnyosan. Mi a jó abban,ha egy lány szinte ordítva röhög az utcán,és beszólogat mindenkinek pofátlanul? És a szebbeket,akik nem ennyire erőszakosak és szemtelenek,miért szeretik kevésbé? Komolyan nem értem néhány haveromat.

17/F


2012. ápr. 18. 16:36
 1/9 anonim ***** válasza:
71%
Kurvul a társadalom, szokj hozzá. Reménykedhetsz, hogy majd benő a fejük lágya.
2012. ápr. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
mert könnyebb őket megdugni
2012. ápr. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%
Én sehol sem találkoztam ilyesmivel, nem tudom, hogy hol éltek ti. Vagy nektek is van valami lelki sérülésetek mert visszautasítottak? Pszichológus!
2012. ápr. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
30%
majd fogsz....
2012. ápr. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
67%
Senki nem lelkisérült.:P csak spontán igaza van! Én lány vagyok, de nekem is van az osztályomba sőt az egész város tele van ilyen ribikkel..de gondolom csak azért mert hamarabb meglehet őket dugnii.
2012. ápr. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ezt én lányként sem értettem soha!!

Egy fiú se nézett rám soha, mert nem voltam menő meg nem hordtam kivágott ruhákat, nem pletykáltam, nem is röhögtem fennhangon... meg, amiket még leírtál.

26/L

2012. ápr. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hihetetlen,komolyan mondom. A sulimban is tele van az egész évfolyam(meg a többi is mondjuk)ilyenekkel,aztán csak csodálkozom,hogy vannak lányok,akik egyszerűen gyönyörűek,kedvesek is meg mosolygósak,egymagukban vannak,és senki se kiváncsi rájuk,szinte levegőnek nézik őket(pedig ők se egy hallgatagok,csak nem röhögnek/viselkednek olyan maflán,nem ülnek a többi fiú ölébe csak úgy,meg nem járnak péntekenként bulizni)
2012. ápr. 18. 17:13
 8/9 Normálisvagy? ***** válasza:

Neked a visszahúzódóbb, csendesebb lányok jönnek be ennyi, másoknak pedig a harsányabb, feltűnőbb csajok.., ennyi!

Az meg, hogy te egyes lányokat nem látsz szépnek, magánügyed, tudod a szépség relatív fogalom, ami neked tetszik az még nem biztos, hogy másnak is, és fordítva!

2012. ápr. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
17L tudod van a szerényebb csajok között egy olyan mondás hogy: vannak lányok akik a lábukat nyitogatják, mások meg kônyveket.. csak őket le se sz..rják. Ilyen az élet. Csak tudod egy a gáz... kevés ilyen gondolkodásu pasi van mint te kedves kérdező!
2015. jan. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!