Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak barát, vagy szerelem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak barát, vagy szerelem? Mit szeretne tőlem?

Figyelt kérdés

Régen nagyon jóban voltam egy sráccal, a legjobb barátom volt hónapokon keresztül. Aztán eltávolodtunk egymástól, mert lett párkapcsolatom. Ez kb másfél éve volt, ezidő alatt levegőnek nézett,nem is köszöntünk egymásnak,egymásra sem néztünk kb. Most újra elkezdett közeledni hozzám,én nagyon örülök neki,mert hiányzott a társasága, de nem tudom,hogy csak barát akar lenni,vagy több is annál,mert mostanában azt veszem észre,hogy a hatalmas tömegben is engem néz,gyakran kapom rajta,hogy engem figyel,és úgy mosolyog rám,mint régen.Én nem tudom,mit akarok,de jó lenne tudni,ő mit akar tőlem...

19/L


2012. ápr. 18. 18:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Most nem hiszem el, hogy ennyire értetlen vagy..


Ezek egyértelmü jelei, hogy többet akar. Eleve nincs hetero fiú-lány barátság... Mit gondolsz, miért nem beszélt veled amíg kapcsolatban voltál? Mert a másik srác elvette az esélyét, hogy összejöjjetek.

2012. ápr. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
kérdezd meg :D nem írta, h hiányzol neki vagy valamit?
2012. ápr. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
milyen nagy tömegben, egy suliba jártok?
2012. ápr. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen, suliban. Nem mondta, hogy hiányoztam neki. Bár még csak pár napja beszéltünk újra először,és azóta is csak 1-2szer beszélgettünk. Ő kezdeményezte a beszélgetéseket. Nekem nem voltak egyértelműek a jelek. Nem hiszem, hogy ez ilyen egyértelmű, hogy akkor most bejövök neki. Megkérdezni nem szeretném.:D
2012. ápr. 18. 19:08
 5/6 anonim ***** válasza:
Eleve nem barátkozna veled, ha nem jönnél be neki...
2012. ápr. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
eZ nem igaz. Nekem több olyan fiú barátom is van, akikkel imádok hülyülni, mégsem jönnek be, és tudtommal én sem jövök be nekik. És több olyan srácismerősöm is van, akik olyan csajjal barátkoznak,aki nem jön be nekik,csak jófej:)
2012. ápr. 18. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!