Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tehetnék az ügyben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék az ügyben?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akivel egy ideje ismerjük egymást, mindig jó viszonyban voltunk, és mikor szakított a barátnőjével, aki mondhatjuk eléggé összetörte a kis szívét, kicsit összemelegedtünk, és más irányba terelődött a kapcsolat.. sokszor kérdezi,hogy délután akarok-e találkozni, hetente nálam alszik, én is szoktam nála, volt már minden köztünk, mert eredetileg ilyen laza kapcsolatra számítottam,de igazából nem bántam meg semmit.. Most viszont egyre jobban kezd tetszeni, mert olyan figyelmes és helyes is nagyon.. de nem akarom elijeszteni, viszont azt sem akarom,hogy beleszeressek, ha nem kéne... Megértem,ha időre van szüksége, csak tudnám,hogy valamikor elég jó leszek neki.. Mit gondoltok? :)
2012. ápr. 7. 21:20
 1/7 A kérdező kommentje:

bocsi, látom néhol nem kezdtem nagy betűvel a mondatot, és a pontpontpontokért is :)



tehát sokkal figyelmesebbnek érzem, mintha csak játszana velem.

2012. ápr. 7. 21:23
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
nem alakulhat mindig minden úgy, ahogy az ember akarja. mondd meg neki, és kész. talán ez a legegyszerűbb és leghatásosabb megoldás ez ügyben
2012. ápr. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem úgy tűnik, hogy jól érzed magad vele, és ő is veled... különben mi a lópikuláért aludnátok egymásnál? :D (Még akkor is, ha nem történik semmi...) Szóval szerintem egy próbát megér a dolog ;)
2012. ápr. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

akkor hagyom még egy kicsit,hogy alakuljanak a dolgok. Nem akarom siettetni...


köszönöm :)

2012. ápr. 7. 22:53
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

"...hogy beleszeressek, ha nem kéne"


mámér'ne kéne? nem véletlenül csinálja ő sem ;)

2012. ápr. 8. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
figyelj. lehet hogy kepes szeretni teged, lehet hogy nem. az ember ezt mar az elso masodpercto lerzi mivel mindenkinek van egy tudatos es egy tudatlan tarsidealja aki vagy hasonlit rad vagy nem :)) az erzelmeidrol vele kene beszelj szerintem, hisz ezek az emberek itt ugysem tudnak segiteni neked.
2012. ápr. 8. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm azoknak, akik biztattak, elég szépen alakulnak a dolgok... (:
2012. júl. 3. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!