Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Baj, ha egy harmincas férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj, ha egy harmincas férfi családot, gyereket szeretne, de a negyvenes nőkért rajong?

Figyelt kérdés

36 éves vagyok, nőtlen, és keresem életem párját. Az eszem azt diktálja, hogy keressek egy 30 körüli lányt, akivel ha minden stimmel családot is alapíthatok. Ezzel a korosztállyal viszont egyszerűen nincsen szerencsém. Akikkel találkoztam, vagy túlságosan komolytalanok, vagy beképzeltek, elkényeztetettek (nem hajlandók a legcsekélyebb mértékben sem alkalmazkodni, de elvárják, hogy körülöttük forogjon a világ), illetve inkább egy jövőbeli családfenntartót keresnek, mint lelki, szellemi társat. Randik során a beszélgetéseink görcsösek, érelemmentesek, tényszerűek, és a lányokon sokszor érzem a fásultságot, vagy éppen az anyagias álomvilágot, és a valóságtól való teljes elrugaszkodást. Ennél fogva pillanatok alatt megszületik bennem a döntés, hogy a hátam közepére sem kívánnék ilyen társat.


Ezzel szemben az érett, komoly, ám fiatalos külsejű, nyitott és aktív negyvenes nőkkel pillanatok alatt kapcsolatot tudok teremteni, hamar kialakul köztünk az összhang, a beszélgetéseink lazák, kötetlenek, témáink szerteágazóak és bizony az ágyban is fantasztikusak. Ők is megvadulnak értem, hihetetlen szenvedélyeseket és hosszasakat tudunk szeretkezni. Sokkal többet nyújtanak, mint unalmas, fiatalabb társaik, akik legfeljebb a gyerekvállalás kedvéért lennének hajlandóak ágyba bújni.


Pillanatnyilag a józan ész és az érzéseim közt hezitálok. Hosszú távon csupán egy tartalmas, lelkileg, szellemileg és szexuális téren is eseménydús kapcsolatot tudnék elképzelni, nem csupán egy külvilág felé feldíszített, belül viszont üres és silány kirakatot. Ki lehet törni ebből a dilemmából? Szerintetek mi a helyes út?


2012. ápr. 18. 20:43
 1/5 anonim ***** válasza:
49%

szerintem keress tovább a fiatalok közt, lesz köztük előbb-utóbb valaki, aki megfelel, tudod mindig vannak kivételek, nem lehet mind egyforma

egy negyvenen felüli nővel családot alapítani nagyon necces lenne, max ha bevállalod az örökbefogadást, vagy olyan nőt keresel, akinek már van gyereke, és őt nevelni sajátodként

mármint negyvenen fölül a nőre, és a gyerekre is veszélyes a terhesség, főleg ha első

2012. ápr. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
67%
A negyvenes nők általában hatalmas rizikóval szülnek. De ha ezt és a baba épségének kockáztatását bevállalod, akkor hajrá.
2012. ápr. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nincsenek olyan illúzióim, hogy egy negyvenes nő szüljön nekem gyereket, vagy hogy örökbe fogadnék. Ha lenne, a dilemma sem foglalkoztatna, illetve a kérdést sem tettem volna fel ;)
2012. ápr. 18. 21:01
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem is értem a problémát, a harmincas nőből, ha összejössz eggyel, mire kiderül, hogy együtt maradtok-e, fészket raktok stb. - már közel 40-es lesz...Addig pedig formáljátok, nevelgetitek egymást. Nem?

38/N

2012. ápr. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
100%-ig igaza van a kérdést kiírónak! A mostani fiatal nők csak ócska cafkák, de még annak is rosszak. Unalmas sz_rok mind! 38/F
2012. ápr. 24. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!