Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerelmes vagyok a matektanárn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a matektanárnőmbe, hogyan hívjam el randira?

Figyelt kérdés
Az a legnagyobb gond hogy én 12 vagyok ő 32. Csak egyszerűen menjek oda hozzá és hívjam el randira? Akkor tutira elutasítana. Hogyan lehetne elhívni randizni?

2012. ápr. 18. 21:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
:) SEHOGY. Tudom, hogy nem erre számítottál, de ne akard elhívni sehova. Jobb, ha nem csinálsz semmit, mert gondolj bele őt simán kirúghatják...
2012. ápr. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
sehogy. Főleg azért mert tiltja a diák-tanár viszony, és őt ezért ki is rughatják ha belemegy mint randi... máskülönben meg csak kedvesen megmosolyogna
2012. ápr. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
:D Szerintem ne hívd el, el fog múlni az érzés, és most úgyis esélytelen.
2012. ápr. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Mond neki azt hogy szerelmes vagy a matek könyvbe...
2012. ápr. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Ez így gázos , túl fiatal vagy.Ha 17-18 éves lennél akkor lehet benne is lenne a hölgy.

A mi iskolánkban volt tanár diák kapcsolat , csak nem derült ki.

2012. ápr. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Mondd neki azt, hogy nagyon boldog lennél, ha ti ketten koordináta-rendszert alkothatnátok úgy, h te vagy az x tengely, ő az y, az origo pont meg a genitáliáitok találkozásánál helyezkedik el.

Tedd hozzá, hogy tegnap arról álmodtál, hogy az ő felsőteste váltakozva 90, 60, illetve 30°-os szöget zár be a tiéddel, és ez volt életed legcsodálatosabb álma, és szeretnél vele meginni valamit a jövő héten valamikor.

2012. ápr. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

22:20 ez nem rossz:D

De mondjuk ha nem derülne ki a tanár diák viszony akkor simán lehetne.

2012. ápr. 18. 22:24
 8/15 anonim ***** válasza:
majd pont a te kis pöcörődet fogja söndörgetni... álmodj csak... :D
2012. ápr. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
nem csak a tanár diák viszony miatt nem lehet... méf csak 12 éves vagy, ha bekövetkezne a koordináta rendszerezés, amit előbb irtak, akkor a tanárnőnek rács lenne a vége
2012. ápr. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Na jó de ha nem tudná meg senki. Mikor lehet a leg alkalmasabb? Óra után nem mert akkor tele van az osztály. Hogy tegyem fel neki a kérdést? Mit mondjak neki?
2012. ápr. 18. 23:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!