Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy fiú aki nagyon tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú aki nagyon tetszik nekem, és ő is szerelmes belém. Mondta. Csak valahogy ha vele kell találkozni beparázok és félek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Anyuéknak sem merem elmondani, hogy egy fiúval találkozom, nem tudom mit szólnának hozzá. Félek, és ez annyira idegesítő. Mivel nem mondom el anyuéknak, így nem tudom hogy találkozhatnék vele..kérlek segítsetek! :)
2012. ápr. 13. 15:16
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Csak úgy látod,nem az az aki LUFIVAL szexel?
2012. ápr. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

hány éves vagy???

am meg nem igaz hogy nem tudsz egy sz*ros kamu szöveget kitalálni

pl vásárlás a b nőkkel

vagy mozizás meki mittudom én

16/f

2012. ápr. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
54%
1. meg vagy áldva a lufi szexeddel ne netez hanem cselekedj :D:D:D
2012. ápr. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
előttem szóló,ezt hogy érted?
2012. ápr. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!