Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért ennyire igazságtalan az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyire igazságtalan az élet?

Figyelt kérdés

Itt vagyok 17 évesen(fiú). Se nem vagyok kigyúrt állat, se nem gebe. Nem szoktam inni, cigizni. Tudtommal igényesen öltözködök. Jól tanulok, de mégse vagyok stréber. Az egyetlen bajom, hogy a serdülés elég későn kezdődött, és még inkább kisfiús alkat vagyok. A lányokkal próbálok udvarias gentlemannek lenni. És ezzel azt érem el, hogy a lányok le se s*arnak, vagy csak "legyünk barátok".


Ezzel szemben meg ottvannak az emósok, meg a többi diszkópatkány, cigiznek/drogoznak, büdösek , sötétek mint eaz alagút áramszünetben, bunkók, és mégis az összes lány értük van oda.


2011. febr. 15. 15:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
15%
legyél te is olyan mint ők vagy várj egyszer majd eljön csipkerózsika...
2011. febr. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
22%
én bulizok sokat, mégse tartom magam sötétalagútemosbunkódrogosnak. a normális emberek is szoktak bulizni, sőt tovább megyek, akik nem buliznak soha, azok a nemnormálisak.
2011. febr. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
57%
A felsorolt rossz tulajdonságokon kívül, nézd meg, hogy mikben különbözöl egy a csajoknál népszerű srácnál. Alaposan gondold végig. Lehet, hogy mégis csak van min változtatnod.
2011. febr. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Én is szoktam bulizni ,de nem olyan durván mint a többiek
2011. febr. 15. 15:30
 5/13 anonim ***** válasza:
37%

azért inni is kell.

melyik csajnak kell egy olyan unalmas ember aki sosem iszik buliban?

2011. febr. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
73%
Egyáltalán kezdeményezel egy lánynál? Mondtad már lányoknak, hogy tetszenek neked? Hívtál már el lányokat randizni?
2011. febr. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
72%
Tetszik a humorod, azzal biztos, hogy nincsen baj :)
2011. febr. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
18%
Egyszerűen nem nézel ki elég jól. Várj, amíg férfiasabb kinézeted lesz, addig nem nagyon érdemes próbálkoznod.
2011. febr. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Mentifantezsvér ***** válasza:
72%
Rossz lányoknál keresgélsz..:D
2011. febr. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
72%
nyugi eljön majd a Te időd ;) a leírtak alapján egy tök rendes normális fiu vagy,nincs veled semmi baj.Probálj hasonló felfogású lányokkal barátkozni,és ha úgy gondolod hogy egy hullámhosszon vagytok,akkor legyél határozott férfias,kicsit vagány ;) sok sikert
2011. febr. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!