Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek, hogy viselkedjek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aries83 kérdése:

Mit tegyek, hogy viselkedjek, hogy végre kiderüljön mit akar tőlem/ mit érez felém valójában?

Figyelt kérdés

Van egy kollégám, fél éve jött a céghez. Egyből szimpatikus lett és megtetszett.(ez mára plátói szerelemmé nőtte ki magát nálam.)Az egyik kolléganőm elpletykálta hogy érdekel és folyton ugratnak minket ezzel, ez Őt nagyon zavarja. Az egyik kolléganőmnek azt mondta négyszemközt hogy én vagyok a legaranyosabb legkedvesebb ember a cégnél. Egy férfi kollégának pedig azt hogy különbbel se állna szóba nem hogy velem. Majd velem is közölte, hogy ne fűzzek hozzá ábrándokat mert nem váltok ki belőle semmilyen érzelmet.(Alapvető hazugság hiszen ilyen nincs, vagy udvarias elutasitás) Ennek ellenére mindig hív magával amikor enni megy és kettesben beszélgetünk. Járkál utánam a folyosón, ha rossz kedvem van mindig igyekszik kideríteni (szinte erőszakosan) hogy ki bántott meg. Ha nem talál meg, a kollégáimat faggatja hogy hol vagyok. Mindent tudni akar rólam viszont magárol alapvető dolgokat sem árul el, mondván hogy magánügy. Utóbbi időben kissé megnyílt felém. Mivel ő nagyon szeret túrázni ezért (közös ebéd alatt) mondtam neki hogy én is szivesen elkisérném legközelebb. Azt mondta kedves mosollyal hogy arról szó sem lehet. Ezután már nem volt erőm semmit mondani csak ettem csendben, faggatott hogy miért nem szólalok meg. Elmondtam neki hogyha én szeretek valakivel beszélgetni akkor az nálam nem csak a cég falain belülre korlátozodik ha pedig azért keresi csak a társaságomat mert ha ló nincs jó a szamár is akkor engem felejtsen el.Aztán otthagytam egyedül. A nap hátra levő része azzal telt hogy probált megnevettetni, akármerre mentem jött utánam. Nem tudok rajta kiigazodni. Hiszen ha én nem csípek valakit és végre sikerül leráznom utána nem probálom kiengesztelni, ha pedig szeretek valakit akkor nem utasitom el. Kifogytam az ötletekből. Előre is köszönöm a véleményeteket.

Ő férfi 27

én nő 28 éves


2012. ápr. 20. 20:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Ő egy homár, egy b.zi.
2012. ápr. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Minden, amit elmondtál arra a karakterre vall, nyilván ezért nem váltasz ki belőle érzelmeket, az ilyenek viszont pont nőkkel szeretnek barátkozni.
2012. ápr. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vagy esetleg van felesége v. bnője, és tőled nem akar semmit!
2012. ápr. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Barátnője, felesége nincsen, ez 100%- igy biztosra tudom, még a szüleinél él. Azt is kétlem hogy langyi, bár már komolyan eszembe jut néha hogy még nem volt dolga nővel. Rendkívül antiszociális , amugy tanult (diplomás) ember.
2012. ápr. 20. 21:24
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem meleg
2012. ápr. 23. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!