Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit akar tőlem? Hogy kéne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar tőlem? Hogy kéne viselkedjek vele ezek után?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel a nyáron nagyon sokat voltunk együtt, randizgattunk. Neki el kellett menni küldöldre, nem tudta megmondani, hogy pontosan mennyi időre, de azt mondta, ha hazajön keresni fog. De közben meg soha nem kaptam tőle se egy sms-t, sem egy hívást, szóval nem keresett mióta elment. Nyáron még azt mondta, hogy a volt barátnője, folyamatosan zaklatja őt, vissza akarja szerezni őt, de nekem azt mondta, neki én kellek. És szerintetek ez normális dolog, hogy amióta elment, nem is keresett?? És ha fel is keres egyszer talán, nekem hogy kellene vele ezek után viselkednem? Legyek vele bunkó, amiért így eltűnt.

Azt ne írjátok, hogy én keressem őt, mert arról szó sem lehet.


2008. okt. 21. 20:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem csak szorakozott egy kicsit veled. Felejtsd el. Vagyis ne felejtsd el, rakd el egy kellemes nyari kalandnak, flortnek.
2008. okt. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy osztrák pasim.Fényképész volt.Kiment egy hétre Kubába.Elbúcsúzott tölem hogy ha hazaért keresni fog.Ez június elején volt.Azóta nem keresett.Most vagy balesetet szenvedett, vagy emlékezet kiesése volt.Mind1 elfelejtettem.:PTedd ezt te is.
2008. okt. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mivel azóta sem keresett téged semmilyen formában,így az sem valószínű,hogy élőben meg fog valaha is még keresni.Szerintem kár ezen az egészen gondolkodnod.Szintén csak azt tudom tanácsolni,hogy lépj tovább,ne is gondolj rá,az lesz a legjobb.
2008. okt. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Na,ez az a vonat amelyik elment.Ne búsulj,hamarosan jön a másik.Annyi-de annyi ember szaladgál az utcán,kivannak éhezve szeretetre,törődésre,egy emberi szóra.Menni fog simán!
2008. okt. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem kicsit gázos ez, mert a volt barátnője képben volt. De azért feltenném a kérdést, hogy biztos, vagy -e benne, hogy ha akarná, fel tudna keresni valamilyen formában? Lehet, hogy nem tud hívni... Minden esetre ha vissza jön és megkeres, ne ugorj rögtön a nyakába! Hanem mondd meg neki hogy ez nagyon rosszul esett és derítsd ki, miért nem keresett. Fő, hogy tisztázzátok. De addig én se keresném a helyedben. Keressen ő, ha akar valamit!
2008. okt. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!