Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy csaj az osztályba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy csaj az osztályba akibe szerelmes vagyok, de nem tudom hogy ő is szerelmes e belém. Hogy mondjam el neki hogy szerelmes vagyok belé?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 21. 12:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Úgy, hogy egyszerűen egyszer elé állsz, beszéltek pár szót, és a tárgyra térsz. Tehát szia, hogy vagy, ne haragudj de el kell mondanom, hogy kedvellek/tetszel nekem/szeretnélek megismerni stb. Ez az egyik. Egyszerűen, férfiasan a sarkadra állsz! Persze nemet is mondhat, de gondolj bele: mi a jobb? Ha nem tudod mi van és csak álmodozol, vagy ha nem kínzod magad és nem futsz egy utolérhetetlen vonat után. És így nem marad benned a szörnyű "mi lenne ha" érzés. Persze igent is mondhat és akkor mindenki boldog.


Van egy másik módja is a dolognak, ha szépen lassan összebarátkozol vele és lassan kialakul a szerelem. De ennek az a hátránya hogy sok időbe telhet és a lányok a barátaikkal sokszor nem szívesen járnak. Tudod az, hogy nagyon helyes vagy és jó pasi stb., de nem járok veled. Te választasz én az elsőt tanácsolnám. Ha pozitívan állsz a dologhoz biztosan sikerül, és ha nem sikerülne akkor hagyd mert akkor úgyse ő lesz a nagy Ő! ;)) Sok sikert!

2012. ápr. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi, nagyon hasznos volt a véleményed és tetszett.
2012. ápr. 21. 13:03
 3/6 anonim ***** válasza:
MEgmondhatod neki, max. ő azt mondja nem, elmeséli a barátainak, hogy te kikezdtél vele és beszédtéma leszel.
2012. ápr. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Most ki nem sz@arja le hogy beszédtéma lesz?! A szerelem természetes dolog..
2012. ápr. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát őt tudja... ezentúl majd úgy néznek rá, h az a srác, aki szerelmes volt belé... hallottad, tiszta vicc
2012. ápr. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
én is ezen az állás ponton vagyok nem tudom elmondani Neki hogy szeretem és én is ettöl félek hogy majd utána piszkálni fognak hoogy Nemet mondott ...és ez nehogy azt higgyétek hogy olyan könnyü meg hogy le kell xarni hogy utána mit mondanak met nem olyan könnyü... és ha nem olyan tipusok vagyunk hogy könnyen lépünk egyik csajrol a másikra akkor mi van?? nah??
2012. ápr. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!