Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehet esely nallatok lanyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet esely nallatok lanyok egy mackos fiunak? [tobbi lent]

Figyelt kérdés
Mert ugy erzem hogy az osszes lany undorodna tolem pedig nem vagyok csunya csak mackos/picit dagi. Valaki velemeny? Ertelmes valaszokat adjatok! 186 cm vok es 101 kg. Probaltam mar lefogyni d enem megy sehogyse. 14/f

2012. ápr. 21. 18:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
képet
2012. ápr. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én a végén néztem nagyot, hogy 186 cm vagy rendben 101 kg rendben 14 éves??? O_O Na mind1 küldj egy képet. Priviben.
2012. ápr. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 tetris ***** válasza:
Képet kérünk!!!!!
2012. ápr. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Talán. Egy olyannak viszont aki nem tud helyesen írni (nem az ékezetekről beszélek), semmiképp sem.
2012. ápr. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
helyesen irni? o.O mirol beszelsz?
2012. ápr. 21. 19:03
 6/12 anonim ***** válasza:
Kis srác, küldjél már képet. Így láthatatlanba nem tudok semmit sem mondani.
2012. ápr. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én alacsonyabb vagyok, meg kicsit nehezebb is.

De volt már pár bnőm. Ne fullextrásat keress, hanem átlagosat v. kicsit ducibbat.


Nekem mondjuk eddig kb 1:1 arányba voltak a lányok :)

Volt amelyik kifejezetten csinos volt :)


F18

2012. ápr. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
186 cm-hoz a 101 kg az még nem annyira duci. Mindenképp kezdj el sportolni valamit, szerintem csak izmosodnod kéne, meg figyelj oda a kajálásra. Egyébként, ha van önbizalmad, esetleg humorod, biztos, hogy fogsz találni magadnak barátnőt. Nekem is duci pasim van, pedig nem vagyok egy bányarém.
2012. ápr. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
4esnek üzenem hogy nem az a baj hogy nem tud helyesen írni hanem az hogy nem tud fogalmazni....szerintem 5ször biztos elolvastam a kérdést és próbáltam értelmezni mert nem értettem...az a baj hogy a vesszőket kihagytad
2012. ápr. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 tetris ***** válasza:
79%

Nagyon, kegyetlenül őszinte leszek hozzád. Mindenképpen fogyóznod kell. Ronda, dagadék vagy!!!!!!! Ezt kár is lenne tagadni. A túlsúly nemcsak egészségtelen, de gusztustalan is. Egy dagi ember izzadékony, szuszog, horkol, esetlen, szánalmas és még büdös is lehet. Ha le tudnál adni legalább 20 kilót, nemcsak a testalkatod, de az arcvonásaid is megváltoznának, és a lányok előtt is sokkal vonzóbb lennél.

Tudom, hogy nem könnyú nekifogni a sportolásnak, de ha szeretnél valami magadnak egy jó nőt, akkor bizony áldozatot kell ezért hoznod.

Biztosan vannak olyan lányok, akiknek így is megfelelnél, de szerintem ezek a lányok vagy olyan testalkatúak, mint most te, vagy bajuszkájuk van, vagy rondák mint állat. Gondolom te azért egy kicsit többre vágynál, és ezt meg is tudom érteni.

Úgyhogy nincs mese. Ha jó nőt akarsz, akkor kapd fel a tornacsukát, és fuss le máris egy pár kört a ház körül. Utána neki lehetne kezdeni egy kicsit gyúrni.

Nem akartam belegázolni a lelkedbe, de most per pillanat állati férfiatlannak, puhánynak nézel ki. Egyáltalán nem vagy vonzó női szemmel nézve. Nagyon sajnálom, de jobb, ha tudod. Mégegyszer modnom: nem megbántani, vagy sértegetni akarlak, csak észhez téríteni. Ha így folytatod, lassan gurulni fogsz, és tényleg nem fog veled szóba állni egyetlen lány se.

A fogyás fejben dől el. Eddig nem volt benned elég kitartás, akarat. Hát most eljött az idő, hogy nagyon komolyan belevágj.

Minden jót kívánok!!

2012. ápr. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!