Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most lejárattam magam "olcsó"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most lejárattam magam "olcsó" ötlettel, hogy hova menjünk randizni nő létemre?

Figyelt kérdés

lehet a srác amúgy is csak poénból vetette fel, mert szoktunk egymással viccelődni, mi lenne ha...alapon.

ilyen szinte viccből merült fel a randi téma.

és napok múlva csak elvétve kérdezte, hova is lenne kedvem menni.

én meg erre nagy komolyan feleltem (ahelyett hogy úgy adtam volna elő, ahogy ő, olyan félvállról)hogy sörözni, meg dartsozni.

meg is lepődött, próbálta elviccelni.

de most olyan idiótán érzem magam :(


szerintetek? mindent elcsesztem?

nyomulósnak is tűnök már,meg olcsónak is? így?


2012. ápr. 21. 21:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mert, szerintem így jó. Ha elviccelted volna, elkomolytalanodott volna a dolog, és lehet hogy nem lett volna belőle semmi. Így viszont már van "tétje". :)
2012. ápr. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Szerintem nem. Nekem bejönne, hogy ilyen kezdeményező vagy.. A darts meg a sör is jobban bejön mint egy elcseszett film a moziban vagy egy vacsora. De lehet, hogy csak én vagyok ezzel így.

20/F

2012. ápr. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
8%
Nem kellett volna. Ribinek fog nézni ezután.
2012. ápr. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Lehetőleg majd nem dobd a dartsot a hátába. Az mindenképpen plusz pont. ;-)
2012. ápr. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Az az olcsó amiért fizetnek, amit megvesznek! Ha te eladod magad akkor lehet arról beszélni hogy olcsó volt-e valami vagy drága!


Szóval vagy belátod hogy hülyeséget beszélsz, vagy azt vallod be hogy te is áru lennél!


Én pl nem szeretem a sört de a darts-ozás az jó játék.

2012. ápr. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

ma 21:57


Ha olyan ostoba mint te akkor biztosan!

2012. ápr. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

csak az fogott meg, hogy a srác ezután valahogy kínosan érezte magát

és ő előtte amúgy cukrászdával jött meg ilyesmivel...

amire meg én nem mondtam áment


jaj de nem egyszerű ez :(

2012. ápr. 21. 22:10
 8/14 anonim ***** válasza:
hehehhe nekem tökre bejönne :D 21/F
2012. ápr. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Szerintem a helyválasztás lehetett neki meglepő.

Bármennyire is mondják a fiúk, hogy egy tökös, kicsit már fiús lány mekkora jó dolog, azért még mindig kell, hogy ők "mások" legyenek, mégis csak egy másik nem.

2012. ápr. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Szerintem a helyválasztás teljesen jó,a fiú túl földhözragadt,ezért is akadhatott meg.Nem minden nőnek vágya beülni egy cseppfolyós romantikus filmre.Az ilyen programokat sosem tartottam semmire,pedig nő vagyok.Volt már olyan randim,hogy megittunk egy sört a fiúval aztán csocsóztunk,és minden jól ment.

Nyomulásnak sem venném ezt,elvégre ő vetette fel a randi témát.És nyugi,olcsó sem vagy,hanem laza:)25/N

2012. ápr. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!