Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most lejárattam magam "olcsó"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most lejárattam magam "olcsó" ötlettel, hogy hova menjünk randizni nő létemre?

Figyelt kérdés

lehet a srác amúgy is csak poénból vetette fel, mert szoktunk egymással viccelődni, mi lenne ha...alapon.

ilyen szinte viccből merült fel a randi téma.

és napok múlva csak elvétve kérdezte, hova is lenne kedvem menni.

én meg erre nagy komolyan feleltem (ahelyett hogy úgy adtam volna elő, ahogy ő, olyan félvállról)hogy sörözni, meg dartsozni.

meg is lepődött, próbálta elviccelni.

de most olyan idiótán érzem magam :(


szerintetek? mindent elcsesztem?

nyomulósnak is tűnök már,meg olcsónak is? így?


2012. ápr. 21. 21:53
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

jó ezt hallani kedves utolsó


mindenesetre próbálom majd elbliccelni

amúgy szerintem ezért nem randiztunk még

mert nem találunk sehogysem még közös pontot.

2012. ápr. 21. 23:44
 12/14 anonim ***** válasza:

A kemény csajok nem vonzóak!


Inkább legyen csak NÉHA kemény!


Az Eureka női serifhelyettese nagyon jó nő, de nem vonzó! Még akkor sem amikor testet cserél valaki mással és szexi nőies ruciban jópofizik, meg énekel!


Egy nő legyen nőies és ne férfias! A kocsmábajáró csajok inkább férfiasak szerintem.

2012. ápr. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

köszi

csak tényleg nem tudom már milyen ötletet vessek fel, ahogy oldottan tudnám magam vele érezni

2012. ápr. 22. 09:59
 14/14 anonim ***** válasza:

tegnap 09:59


Állatkert?

2012. ápr. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!