Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kapcsolat 5év különbséggel;...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolat 5év különbséggel; És hogy vegyem rá hogy beszéljen velem egyáltalán?

Figyelt kérdés
Idén kezdtem a gimit, és van egy srác aki most végzős. Ő vitt minket gólyatáborba, meg minden de nem ez a lényeg, hanem hogy tetszik. Csak akkor találkozunk és köszönünk egymásnak ha összefutunk a folyosón. De akkor is csak egy sziával, és mindig olyan mélyen, és fürkészően néz a szemembe, bár tudom hogy ez nem jelent semmi nagy dolgot... Hogy lehetne kicsit kézbe venni az eseményeket, vagy utalni hogy csókolom itt vagyok, összebarátkozni vele, vagy rávenni őt fizikai cselekedetek nélkül, hogy szeretnék jóbe lenni vele.. Egyáltalán érdemes nekem ezen gondolkozni?? Elvégre végzős, én meg 0.-os vagyok... Köszönöm a válaszokat! :)

2012. ápr. 21. 22:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Arra a pár napra ami a ballagásig hátra van felesleges.
2012. ápr. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ráírsz, odamész hozzá beszélni ilyenek.. De azért azt vedd figyelembe, hogy a fiúk egy része van annyira érett végzős korára, hogy fiatal vagy hozzájuk és nem kezdenének veled. Persze van olyan aki még annyira éretlen 18 évesen hogy simán összeillik egy 9.essel.
2012. ápr. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
jó tudom hogy ez ilyen 100 a 0,001-hez, de annyira jó érzés ránézni, és már az feldobja a napomat ha csak meglátom, vagy köszönök neki :)
2012. ápr. 21. 22:34
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem lehetetlen, hidd el. Az én barátom is 4 évvel idősebb nálam, már túl van a középiskolán, mégis össszejöttünk. Szerintem csak egyszerűen kezdj el vele facebook-on beszélgetni, ha jól megy, akkor úgyis lesz rá alkalmad élőben is... :)

L/16

2012. ápr. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!