Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy lány nemet mond elsőre,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány nemet mond elsőre, van értelme tovább menni?

Figyelt kérdés

egy érdekes dolgot boncolgatok, van-e értelme tovább hódítani egy lányt, aki nemet mond elsőre.(példa: tel szám kérés). Véleményem szerint ha az ember teljesen magabiztos, tesz a nem"ekre, másokra, pofátlan, csepnyi érzékenység nincs benne,lazán fogja fel, megkapja a végén. De mint én:) ami nem rosz csak hátrány néha, jól esik ha én is kapok visszajelzést a lánytól, ő is keres, érdeklődik, nem tudom Ti hogy vagytok ezzel. Szerintem akkor a legjobb ha kölcsönösen szépen alakulnak a dolgok két ember közt, érzékeltetve hogy igen". Nem csipem ha egy lány elvárja mindig mennyünk utána, stb.


Az is érdekes, vannak napok mikor hogy is mondjam, kicsit rossz pasban vagyok, csökkent önbizalom stb...,ha olyankor ismerkedem, mindig tulzottan kimutatkozik belőlem hogy bejön a lány, ami nem valami jó pont az elején "lelkesnek lenni", ez az mikor utána érzem, nah egyáltalán nem önmagam voltam:)


de mikor egy kiegyensúlyzott napomon ismerkedem, sokkal nyerőbb, önmagam vagyok, beszédesebb, nem gondolkodom dolgokon...csak nem mindíg van ez így.


2012. ápr. 21. 23:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
59%
Ha a mindiget rövid i-vel írod, elmehetsz a harmadik nemig is, mert három a magyar igazság.
2012. ápr. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
Csak tesztel, hogy mennyire vagy kitarto. Probalkozz tovabb...
2012. ápr. 21. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Én pl. nem szívesen adom meg senkinek sem a tel. számom, mert utálok telefonon keresztül beszélgetni, meg mivan, ha nem lehet majd aztán a pasit lekoptatni, mikor kiderül róla, h gáz, aztán mindig hívogat. Inkább nem adom meg senkinek.
2012. ápr. 21. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
jóóóóó
2012. ápr. 22. 00:11
 5/18 anonim ***** válasza:
öhhhm ezzel csak azt akartam mondani, hogy azért megpróbálhatod mégegyszer, nem kell feladni elsőre:P Meg ugye mi lányok se tudjuk néha mit akarunk:P
2012. ápr. 22. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

van értelme, hogy tovább menj azt keress másikat :D

elsőre még belefér, h ESETLEG!!! kéreti magát, de ha már másodikra is no akkor keress mást

2012. ápr. 22. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

az,hogy nemet mond ma mondjuk,nem jelenti az,hogy 2 hónap múlva megint nemet fog.

az ilyeneket talonba rakod,aztán pinahiány idején lehet hívogatni őket.

egyébként meg az első verzióban a felcsípést és dugást írtad le.

a te verziód meg egy kapcsolat kialakulását célozza ahogy olvasom.

szóval ezt sem ártana letisztáznod,hogy mi a célod elsősorban,mert a nemet valszeg a kapcsolat építési próbálkozásodra mondják,nem a kúrás visszautasítására.

2012. ápr. 22. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
50%
Nincs. A lányokat csak a külső érdekli, tehát azonnal eldöntik h van-e esélyed náluk, és ez sosem változik. Újra próbálkozni legfeljebb akkor érdemes, ha azóta vmi oknál fogva jobban nézel ki.
2012. ápr. 22. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
tény ahány nő annyi eset. Kinél mi jön be, nemek után végül igen, igen után nem, ..mindenre lenne példa. Nekem eddig csak olyan esetem volt, hogy hiába tartottam ki a nem után, ő nem akar többet..., egy ponton aztán lezártam, mivel annak sincs semmi értelme ha mész mész, míg őt szemmel láthatóan nem mozgatod meg, nem keres, nem hív. Persze ha "dugásként" nevezzük, ott a háttérben nincs egó, mivel ""tárgylagosan"" tekintel a lányra, nem veszed komolyan.
2012. ápr. 22. 08:33
 10/18 anonim ***** válasza:
43%

kivételek nyilván vannak, de akkor sem érdemes! ha valaki egyszer nemet mondott akkor nem! legyen az emberben annyi tartás, hogy ne fusson egy nő után.

nem véletlenül mond nemet! sajnos velem is előfordult már, hogy "kosár" után is foglalkoztam a lánnyal, de kiba*szott nagy hiba volt. ne legyél senki lelki szemetese, ne tápláld senki önbizalmát és ne legyél pótlék se meleg barát, vagy beszélgetőpartner akit akkor vesz elő ha éppen olyan kedve van...

az én személyes véleményem és tanácsom az, hogy ha egy nő

nemet mond akkor abba a pillanatban el kell felejteni, onnantól kezdve egy "szia" esetleg "mi újság?" és ennyi. bájologjon és társalogjon azzal aki elég jó hozzá.

2012. ápr. 22. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!