Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy lány nemet mond elsőre,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány nemet mond elsőre, van értelme tovább menni?

Figyelt kérdés

egy érdekes dolgot boncolgatok, van-e értelme tovább hódítani egy lányt, aki nemet mond elsőre.(példa: tel szám kérés). Véleményem szerint ha az ember teljesen magabiztos, tesz a nem"ekre, másokra, pofátlan, csepnyi érzékenység nincs benne,lazán fogja fel, megkapja a végén. De mint én:) ami nem rosz csak hátrány néha, jól esik ha én is kapok visszajelzést a lánytól, ő is keres, érdeklődik, nem tudom Ti hogy vagytok ezzel. Szerintem akkor a legjobb ha kölcsönösen szépen alakulnak a dolgok két ember közt, érzékeltetve hogy igen". Nem csipem ha egy lány elvárja mindig mennyünk utána, stb.


Az is érdekes, vannak napok mikor hogy is mondjam, kicsit rossz pasban vagyok, csökkent önbizalom stb...,ha olyankor ismerkedem, mindig tulzottan kimutatkozik belőlem hogy bejön a lány, ami nem valami jó pont az elején "lelkesnek lenni", ez az mikor utána érzem, nah egyáltalán nem önmagam voltam:)


de mikor egy kiegyensúlyzott napomon ismerkedem, sokkal nyerőbb, önmagam vagyok, beszédesebb, nem gondolkodom dolgokon...csak nem mindíg van ez így.


2012. ápr. 21. 23:41
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Úgy ahogy az utolsó írja. Az meg hogy a nők nem tudják mit akarnak, az az ő bajuk. Én meg akkor mondok nemet amikor majd válás után gyerekkel újra próbálkoznak. Megfőzted, edd is meg!
2012. ápr. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

azért egyet kell értsek az utolsó előttivel.. Ha a nemek ellenére mész valaki után, abból ugyis egy olyan helyzet alakulhat ki, amiben leesel a lány szemében tiszta pszihológia ...amit ott leirt következik. Viszont ha függ tőled, teszem azt Neked dolgozik..az már más szitu.


Hm ismertem egy lányt, aki egy cukrászdában dolgozott, a tulajnak erősen bejött a csaj, csajnak viszont nem jött be a tulaj. Gondolkodott gondolkodott, végül úgy gondolta a csaj még ebből előnye is származhat (több fizu stb..). Lefeküdt vele, ujja körré akarta csavarni, azonban fordítva sült el, a srác rákapott és közölte, "ha nem dőszl be" nincs fizu. Ezzel zsarolta, és feljárt hozzá, a csaj pedig lassan depresszióba sülyedt. A többi nem lényeg:D

2012. ápr. 22. 11:21
 13/18 anonim ***** válasza:

ma 09:42


egyet értek! majd ha néha lebas*znak neki piás állapotban egy-két pofont, majd ha reggeltől estig takaríthat valami gennyes alak után aki lusta mint a sza*r - de igazi macsó- majd ha otthagyják őt gyerekkel esetleg ő hagyja ott mert annyira pokol az élete akkor is jártassa a száját, hogy neki igazi kemény férfi kell, meg vagány és jóképű... pff... láttam már ilyet, tudom mit beszélek.

az én életemben volt olyan lány aki régen kikosarazott, és olyan is aki akkor leszólt... most kábé fizetnie kellene, vagy nagyon sokat innom! aztán kikötöttek szerencsétlen csóró lúzerek mellett akik soha semmire nem fogják vinni az életbe!

a lényeg, hogy soha, de soha ne a szíved után menj hanem az eszed után! soha ne fuss egyetlen egy lány után se, mert mindig lesz fiatalabb, szebb, okosabb.

egy 40 éves férfi simán lehet 20 éves lánnyal. fordítva már nem igaz. ami viszont fontos, hogy lépkedni kell felfelé a ranglétrán. nők helyett érdemesebb tanulással sporttal és egyéb értelmes dolgokkal foglalkozni.

2012. ápr. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Úgy látom egy rugóra jár az agyunk. (9:42)
2012. ápr. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
mondtam már egy pasinak hogy nem, aki nagyon tetszett, csak hogy kiderítsem,komolyan gondolja-e és hajlamos-e több időt szánni rám. Le is lépett, ennyire gondolta komolyan. :)
2013. jún. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Utolsó, és mégis honnan tudta volna, h ezért mondasz neki nemet? Már azt is elvárjátok tőlünk, h gondolatolvasók legyünk? Jobban is járt, h lelépett.
2013. jún. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
hát már semmi kitartás nincs bennetek? nemet mond egyszer valaki és feladjátok? hát hová lett a férfi belőletek? ha meg valami olcsó csaj kell,hát tessék, abból van bőven, de többre ne is számítsatok!
2013. jún. 27. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Ha komolyan gondolja a nemet, akkor pedig egyrészt csak az időnket pazaroljuk rá, másrészt feljelenthet zaklatásért. Erről ennyit.
2013. jún. 27. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!