Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol van értelme szétnézni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol van értelme szétnézni?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy nem társkereső oldalról kellene partnert keresni de rengeteget dolgozom,így nem sok időm,vagy erőm van elmászkálni,főleg ha mostanában nincs is kivel.Úgyhogy nem tudom,hol tudnék egy rendes lányt összeszedni.
2011. nov. 24. 00:56
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
az úton mielőtt átmész...
2011. nov. 24. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Társkereső felejtős, utca felejtős, busz/villamos/metró/vonat/HÉV/földalatti/troli/fogaskerekű felejtős, minden ilyen hely felejtős... Helyet meg majd mondanak olyanok, akik sikeresek ilyen téren.
2011. nov. 24. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
semmi sem felejtős... ha akárhol meglátsz egy csinos lányt, oda mész és szóba elegyedsz... ne félj, nem harapnak :D
2011. nov. 24. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 TSL Rejhi ***** válasza:

Háháhá a mai világban "rendes lányt"??? Majdnem csak lehetetlen küldetés :)

Komolyra fordítva a szót bárhol,akárhol,akármikor meglátod megszólítod és nincs veszítenivalód!Ha bejön nyertél,ha nem akkor mész tovább!

Határozottnak kell lenni és jó dumásnak!

2011. nov. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
köszi:)
2011. nov. 24. 23:38
 6/24 anonim ***** válasza:
Kb ezt olyan nehéz lehet,mint nekünk rendes pasit fogni...
2011. nov. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
De akkor nem lehetetlen?!Csak nehéz:)
2011. nov. 28. 21:42
 8/24 anonim ***** válasza:
Eddig én nem találtam normális pasit...ugyh az is lehet,h lehetetlen...
2011. nov. 29. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Ki számít normális pasinak?Én nem vagyok normális:D,de azért hagy lőjem be a paramétereket:)
2011. nov. 30. 00:00
 10/24 anonim ***** válasza:
Igen kinek mi normális...Alap,h ne legyen link,megbizható legyen,legyen munkája,ne csaljon meg fűvel-fával...kb nálam ennyi a normális...
2011. nov. 30. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!