Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy randin melyik oldalán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy randin melyik oldalán menjek a pasinak? Jobb vagy bal oldalon menjek mellette? és mikről beszélgessek vele az első randin?

Figyelt kérdés
de érezze azt hogy nehéz engem meg kapni titkoztos akarok maradni
2012. ápr. 22. 15:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Úristen nem mondod komolyan, hogy ezen agyalsz. Nem mindegy melyik oldalán? Ahol neked kényelmes.

Az hogy miről beszélgessetek az sok mindentől függ. ha vannak közös ismerőseitek, vagy közös hobbitok akkor arról. meg attól is függ mióta ismered?beszéltetek már?mert ha nem akkor az általános kérdések jöhetnek.

2012. ápr. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nehéz megkapni?

lehetőleg ne az első randin bújj vele ágyba:D

a csókot is 3. randi előtt ne engedd.

és a témához még annyit, hogy az exeket ne tárgyaljátok:D

első voltam

2012. ápr. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
jobb
2012. ápr. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az etikett szerint ha az utcán sétáltok akkor a nő van belül, a férfi van a járda út felöli oldalán. Ha lépcsőn mentek fel akkor te mész előre hogy ha megbotlasz akkor a férfi elkap. Lefélé úgy tudom a ferfi megy elöl ugyan ezért.


Én ha randizni mennék egy lánnyal akkor bármiről szívesen beszélnék vele mert minden érdekel ami vele kapcsolatos.

Lehet hogy csak én vagyok ilyen de engem érdekelne hogy milyen volt gyerekkorában, kik a barátai stb

2012. ápr. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!