Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért ilyen igazságtalan az élet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen igazságtalan az élet?

Figyelt kérdés

Ha egy fiú kedves, megértő és sosem veszekszik vagy szól be másoknak akkor egy lánynak sem kell, de ha egy srác simán bunkózik másokkal, kötekszik, vereked vagy jár a szája mindenkit lenéz, megaláz akkor a legszebb lányok állnak érte sorba.


Bár csak én is iylen állat lehetnék, akkor már rég lenne barátnőm és nem szenvednék most is a szeretethiánytól és magánytól!



2012. ápr. 22. 18:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha egy lány kedves, akkor vele se foglalkoznak.....bárcsak én is bunkó, pláza baba lennék...
2012. ápr. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=l_QhX2vtaWo


tessék :D :D


amúgy tökimind1 normális-e a nő vagy egy ribanc. egyik se szereti a jófiúkat, tisztelet a kivételnek :D :D

2012. ápr. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Egy normális férfi igen is foglalkozik a kedves lányokkal, csak valahogy nem akarjátok elfogadni, mert így nem izgi.
2012. ápr. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Első én is így gondolom. Folyton kedves vagyok, őszinte, segítőkész és átlagos kinézetű. Azonban a srácoknak egy plázamaca kell, aki bunkó, nyivákol, hisztizik. Most lehet, azzal jönni, hogy az ilyenek csak d*gásra kellenek, de érdekes, hogy senki sem akar komoly kapcsolatot... :/
2012. ápr. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

3as vagyok.


Elég gyenge duma ez a "jajj bezzeg a plázacicák". Épeszű embernek nem kell plázacica, még dugásra sem. Legalábbis engem nem vonzanak. Ha valaki értelmes, és szép is, akkor ott valami más gond van, hogy nem akarnának vele komoly kapcsolatot. Legalábbis magamból kiindulva abszurd.

2012. ápr. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
3-asnak: Igen, aki SZÉP, de aki átlagos, az már nem kell senkinek... Pedig én sem vagyok buta... Csak hát eléggé átlagos a kinézetem... De a férfiaknak is könnyű, hogy bezzeg a bunkó parasztok...
2012. ápr. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Egy nő átlagosan is lehet szép.
2012. ápr. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Az átlagos külsejű lányok nem mennek semmire....sajnos.
2012. ápr. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Emberek a kérdésre válaszoljatok már!
2012. ápr. 22. 19:15
 10/12 anonim ***** válasza:

Jó, röviden az a válasz, hogy egy "rosszfiú" lesz*rja, hogy a lány mit gondol róla, nem rendeli alá magát neki. Ez az ami vonzó bennük veled ellentétben, akiből könnyen papucsot csinálnának, mert már annyira kellenek neked, hogy szinte bármit megteszel értük, nem tiszteled magad.


És senki sem fog jobban tisztelni, mint amennyire te tiszteled magad.

2012. ápr. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!