Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ismeretlen lány tetszett meg,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismeretlen lány tetszett meg, mit írnátok neki?

Figyelt kérdés
Tök ismeretlen lány tetszett meg, közös ismerős (facebook) nincs.... Élőben még sosem láttam, de randizni szeretnék vele. Mit írjak neki?
2012. ápr. 22. 11:50
 1/4 étoile et lune ***** válasza:
,,Szia! Véletlen bukkantam rá a profilodra egy ismerősöm ismerősének az ismerősének vagy az ismerőse - de lehet, hogy rosszul emlékszem. Mivel nem szeretnék egyből azzal indítani, hogy megtetszettél, és ezért meg szeretnélek jobban ismerni, most csak annyit kérdezek, zavar-e, ha felveszlek ismerősnek. Szóval zavar? Üdvözlettel: Egy teljesen közömbös srác"
2012. ápr. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! :) a bejelölésen már túl vagyok, vissza is igazolt de még nem írtan neki semmit.
2012. ápr. 22. 14:08
 3/4 A kérdező kommentje:
írtam
2012. ápr. 22. 14:09
 4/4 anonim ***** válasza:
ha sok képe van akkor like függő likold sz összes képét irj alá szép komentet lehet hogy vissza ír vagy likolja amit írtál neki aprajánként ismerd ki hogy milyen aztán kérdez rá hagy van e kedve találkozni veled
2014. máj. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!