Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy focistával hogyan kerüljek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy focistával hogyan kerüljek közelebb kapcsolatba?

Figyelt kérdés
hogy és hol tudnám elérni? szinte minden meccsén ottvagyok, nézem, tévében is csak őt figyelem. neten folyton nézem a friss hirekbe de sehol sem tudtam ugy rákeresni, semmi ilyen közösségi oldalon.szeretném vele felvenni a kapcsolatot találkozni vele beszélni vele. mit csináljak? normális választ!!! 20L
2012. ápr. 23. 17:17
 1/6 anonim ***** válasza:
naiv pénzéhes kislány :)
2012. ápr. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
mondjuk ha minden meccsén ott vagy én megpróbálnék ott találkozni vele, de nem tudom kinek mi a véleménye :D am meg ha egy olyan focista aki mondjuk NB1 vagy ilyesmi, akkor sehogy, add fel!
2012. ápr. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

nem a pénz miatt kell. eddig ez eszembe se jutott. a külseje és akisugárzása fogott meg. a Szerelem és az érzelmeknek semmi köze a pénzhez!!!


Meccseknél nemtudok hogy közel kerülni hozzá mert ö ugysem arra figyelne hogy a lelátorol én pl probálok kiabálni neki vagy ienek:/

2012. ápr. 23. 17:34
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerelemről beszélsz, holott még nem is ismered, sőt nem is találkoztatok. Nők... :)
2012. ápr. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
múltkor is volt egy ilyen kérdés...melyik focistáról beszélsz?
2012. ápr. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nem azt mondtam hogy szerelmes vagyok belé, csak hogy a szerelem és bármilyen érzelem nem pénz kérdése.. és igen én nyitott vagyok vele a kapcsolatra mert nekem nagyon tetszik és szeretném közelebbről megismerni.
2012. ápr. 24. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!