Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy Fiú észrevesz egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy Fiú észrevesz egy lányt a suliban és már máris beleesik a csajba. Azt hogy? Hisz még nem is ismeri meg minden de neki ő kell. és járni akar vele.

Figyelt kérdés
2009. jún. 21. 22:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen. Velem is elő szokott fordulni. Észre veszek egy lányt, pár napig kéne aztán rájövök, hogy nem is tetszik már. Van ilyen. 16F
2009. jún. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Első látásra, tudod, minden nyálas film ezzel van teli.
2009. jún. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én nem a suliban láttam egyszer, hanem az utcán, Pécs főtere közelében... pár haverral mászkáltunk éjfél körül, és elsétált mellettem egy istennő. Asszem csütörtökön. Rámmosolygott, de kicsit ittam, és csak vigyorogtam én is,mint a tejbetök. Azóta nem láttam, és azóta rá gondolok...
2009. jún. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez általában ilyen menőzni dolog, hogy hü ennek jó a segge azt madj járok vele én....
2009. jún. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Első látásra max bejön és az ez a csaj kell nekem érzés kerít hatalmába. HA valahol mégis találkozok vele és eldumálgatunk, látom, hogy jófej, akkor járhatunk.
2009. jún. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

hűűű, hát jah van ilyen.

Mondjuk akár az én esetem...


rögtön középsuli első évfolyam, második napján rájöttem, hogy csak Ő kell nekem, milyen szép is, mindez kedden.

Pénteken már közvetlenül csevegtünk (ekkor az új osztályközösség nagyrésze még csak némán magában merengett szünetekben) tudtam hogy én is bejövök neki, jókat hüjjültünk is. :)

Aztán utánna semmi... egészen ezév januárjáig.

Utánna megint megmozdult bennem valami.

Sajna januártól mostanáig húztam az időt, hogy majd elmondom neki de hát aki nyuszi, mint én... :) :D

2009. jún. 22. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!