Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy barátság túlélheti azt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy barátság túlélheti azt, hogyha az egyik fél beleesik a másikba?

Figyelt kérdés
Pl egy fiú és egy lány nagyon jó barátok, de idővel a lány vonzódni kezd a fiúhoz (a lánynak van barátja), a lány bevallja érzéseit, hogy kerülje a bonyodalmakat... a barátság egy ideig megmarad, de eltávolodnak... ennek mi lehet az oka a fiú részéről?
2010. júl. 23. 19:52
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
38%
talán. egyszer túléltük. egy másik alkalommal nem.
2010. júl. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:

Rövid leszek: nem

Ugyanis nincs nő és férfi között barátság, csak laza haverság és az se tartósan. Én hittem, hogy nem így van, de lefeküdtem vele vagy 10x...szal erről ennyit.

2010. júl. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:

Túl.

Bár sokkal nehezebb, de túl élheti.

Persze ez mindig, mindenhol más.

2010. júl. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat.. a lenti kérdéésről is leirnátok a véleményeteket?
2010. júl. 23. 20:18
 5/30 anonim válasza:
Mondjuk ha én lennék a fiú, akkor addig nem nyomulnék a csajra amíg barátja van. Ha komolyan gondolja akkor majd szakít vele és utána mehet a menet :)
2010. júl. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
De attól még a barátságot nem kellene megszakitania a fiúnak... vagy akkor ezek szerint ő is többet érez? Mert a barátságot nemhiszem h akadályozná a lány őszintesége...
2010. júl. 23. 21:40
 7/30 anonim válasza:

Előző vagyok

Hát igen, akkor valószínűleg többet érezhet, csak ilyen helyzetben nem mer rányomulni.

Persze az is lehet hogy nem akar tőle semmit, de ha eddig jóban voltak, nem hinném hogy csak úgy elengedné a csajt.

2010. júl. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
Az is lehet, hogy nem akarja, hogy a lány félreértse a baráti közeledését..:( de ha a fiú igaz barátjának tartotta a lányt, és fontos volt számára a kpcsolatuk, nemhiszem h egy őszinte vallomás csak úgy közéjük állhatnak, sajnálom, hogy igy alakult..
2010. júl. 23. 22:29
 9/30 anonim válasza:
Az is lehet, de szerintem az lenne a legtisztább, ha a csaj lépne, és megbeszélné a sráccal hogy most akkor mi a helyzet. A legrosszabb ami történhet hogy ugyanígy maradnak a dolgok.
2010. júl. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi lenne helyes, akarom is ezt a barátságot, meeg nem is.. mert akkor még közelebb kerülnék hozzá... ezt a témát pedig nem szeretném megint felhozni,abból megint az jönne le, hogy többet akarok..
2010. júl. 23. 22:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!