Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Csináltok ilyet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Csináltok ilyet olyannal, aki nem tetszik?

Figyelt kérdés
Volt egy lány, akivel egy kulturáltabb buliban összeismerkedtünk, nagyon jól elvoltunk, ölelkezve táncoltunk (remélem nagyjából érthető mire gondolok), viszont amikor meg akartam csókolni nem engedte. Lehet, hogy mégsem tetszettem neki? 22/F
2012. ápr. 25. 11:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet van valakije, vagy túl gyors volt a dolog.
2012. ápr. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az egyik lehetőség, h nem tetszel neki, a másik (kevésbé valószínű), h nem ribanc.
2012. ápr. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De ha nem tetszem neki, akkor miért simogatott meg ölelgetett miközben táncoltunk? Vagy akivel csak barátkozni akartok, azzal is csináltok ilyent?
2012. ápr. 25. 12:12
 4/5 anonim ***** válasza:
valószínű azért csinálta ert tetszettél neki, de attól még nem kell lekapni egyből. nem smárolok egy idegennel attól még hogy táncolcok vele. Mi lett volna a következő lépés, megdugod 30 perc mulva?
2012. ápr. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem volt eltervezve, én sem vagyok olyan, hogy fél óra ismeretség után smárolgatok. De annyira jól kijöttünk, meg minden klappolt, hogy azt hittem el is várja.
2012. ápr. 25. 12:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!