Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van a legtöbb helyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van a legtöbb helyes pasinak átlagos kinézetű barátnője?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 25. 15:29
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
90%
Na jó, szerintem itt sok a tini emberke.Pár csalódás, még egy kis tapasztalat és akkor meglátjuk hogy fogtok beszélni.Három mondás jút eszembe:Nem minden arany ami fénylik, senki se tökéletes, nagyot akar a szarka, de nem birja a farka.Felőlem lehet akármilyen elvárása bárkinek, csak aztán ne jöjjön ilyen dumákkal, hogy "miért nem kapok én egy "rendes" pasit, kedves csajt.
2012. ápr. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
de jó hogy itt a kérdések 80%a veszekedésbe torkollik :D :D :D
2012. ápr. 27. 18:13
 13/19 Fruit válasza:
Fiús anya vagyok. Van egy lány az ismeretségi körünkben, általában nem mondható szépnek. Azonban: nagyon tiszta, nagyon kedves és nagyon bájos. Csak ilyen feleséget kívánnék a gyerekemnek! :)
2012. máj. 2. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 Fruit válasza:
Ja, mielőtt elfelejteném: és a fiam is magának...
2012. máj. 2. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Nem tudom a hozzászólóknak mond e az valamit hogy "megbecsülés" ?

az emberi kapcsolatokban is akár a pénzvilágban van egy úgynevezett értékrend,akinek mindenből jó és sok van az sosem becsüli meg eléggé azt amije van,ellenben annak akinek fukar kézzel mérte a sors a javakat,a keveset is megbecsüli!!Így van ez az emberekkel is! Azért mert egy pasi helyes nem jelenti azt hogy ő csak a kifent kikent csinibabákat akarja,ha kevésbé csini barátnője van,azért van mert azt is ugyanugy megbecsüli mint bármelyik csinos nőt!Lehet bármilyen jóképű és helyes egy pasi,a csinos nők

akkor is válogatósak lesznek és még a jónál is jobbat akarnak,miért? hát mert megtehetik!Csakhogy ebbe a válogatosdiba még a legjóképűpp férfi is belefárad,nincs neki erre szüksége,igy választ egy kevésbé csinos küllemű nőt aki viszint hűséges hozzá és nem akar más pasik után futni,azért,mert pusztán megteheti!

2012. máj. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Tomi0626

Nem tudom mond-e valamit az a két szó, hogy általánosítás és sztereotípia...

2012. máj. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 Hummingbird válasza:
Kérdés, mi az átlagos? Hogy tömeggyártmány, alias sportcsuka-deszkáspulcsi-feszülősnadrág-hosszúvasalthaj, vagy vonásaiban nem egy Miss Europe? Mert ha az első kategóriából kiindulva teszed föl a kérdésed, akkor ott az a gond, hogy az adott pasinak csak ilyen lányok vannak a környezetében, vagy nem veszi észre az értékesebbeket, mert azok általában halkabbak szoktak lenni. :) Ha viszont nem egy Miss Europe, de ad magára (tehát igényes, van stílusa, sötöbö), akkor lehet, hogy van humora, sok bennük a közös, ésatöbbiésatöbbi. Én sem külső alapján választottam a barátomat, és jobban is jártam, mint egy külsőre jajj de tökéletessel.
2012. máj. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Most te komolyan a külső alapján ítéled meg, hogy ki kinél értékesebb? Ez viccnek is rossz, már ne haragudj:D Ma itt te vagy a második ezzel a felfogással:D Bocs, ha félreértettelek:)
2012. máj. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Mert ezek a fiúk nem csak a külsőt,hanem a belsőt is nézik.
2013. dec. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!