Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van szinte minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van szinte minden csajnak barna haja?

Figyelt kérdés

Alig látok feketét-szőkét...10 ből 8 lánynak barna a haja.

Most ez a divat, vagy én lakok rossz helyen?



2012. ápr. 26. 13:42
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
100%
ez az átlag hajszín... ez nem divat, magyarországon a legtöbb lánynak barna a haja. nekem természetesen szőkésbarna, de vörösre van festve, legjobb barátnőmé szintén szőkésbarna, és elég sok szőke van az osztályunkban. csak pár igazán barna van. de a suli meg amúgy tele van barnákkal.
2012. ápr. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
87%
figyelj, ha szőke kékszeműt akarsz menj az árjákhoz. ott van elég. ott meg a barna a ritka. amúgy nekem is ink szőkésbarna a hajam. ezvan, ez itt nem gyakori. nem vagyunk északi nép, hogy tejfehérek legyünk, sem arabok, hogy fekete fejünk legyen. üdv KÖzép-Európában!
2012. ápr. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sötétbarna hajam van, ez a természetes.
2012. ápr. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim válasza:
84%

Én természetes vörös vagyok, hál isten ebbõl nincs olyan sok mifelénk.

Különben szerintem egész Európában a barna az átlagos hajszín.

Északi országokban a vörös és a szõke.

Ázsiában meg a fekete.

Persze mindenhol vannak kakukktojások:-)

2012. ápr. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
81%
nekem szőke hajam van, mondjuk festett...az eredeti hajszínem hamvas középszőke de utálom mert zöld szemem van és folyton megkérdezték hogy orosz vagy ukrán vagyok-e...
2012. ápr. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
81%
Igen, a leggyakoribb hajszín a barna...de erről egyik barna hajú csaj sem tehet...sőt senki, hogy éppen milyen színű lesz a haja. Spec. én is barna vagyok, barna szemmel, és még élek, sőt nem is bánom, hogy ilyen. Sosem festetném feketére vagy szőkére, még vörösre sem...a festett haj különben is (szerintem!!!) ha nem is rögtön, de időn belül, elvesztheti szépségét, erősségét, stb. Ha nagyon változtatni szeretnék majd, max melír menne bele... és igen.....mi is a baj a barna hajjal?! (am olyan suliba járok ahol inkább lányok vannak mint fiúk, és vörös, szőke, fekete (néha lila, rózsaszín...) már-már többen vannak mint mi egyszerű (de nagyszerű :P) barnák.
2012. ápr. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim válasza:
100%
Nekem szőke hajam van, természetes.
2012. ápr. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt: ilyen hajszíne van a legtöbb embernek Magyarországon, másrészt meg ez a nagy divat manapság és mindenki szolizik és festi a haját feketére, illetve barnára. Még azok is befestik barnára, akiknek eredetileg barna a haja. De most ez a divat, a "műnőség". De nekem nincs vele bajom, mindenki úgy néz ki, ahogy akar. Vörösökről egyébként miért nem esett szó? Én az vagyok és szeretnek a fiúkák. :P
2012. máj. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
100%
jaj még azt hozzáteszem, h valahol úgy olvastam, h talán az 0660-as években jelent meg először a szőke haj és kb már csak néhány száz évig, 1, max 200 évig lesz jelen, addigra teljesen elnyomja a barna haj.
2012. máj. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
100%
elnézést, hogy nekem is barna hajam van!
2012. máj. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!