Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van szinte minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van szinte minden csajnak barna haja?

Figyelt kérdés

Alig látok feketét-szőkét...10 ből 8 lánynak barna a haja.

Most ez a divat, vagy én lakok rossz helyen?



2012. ápr. 26. 13:42
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
100%
Genetikailag több itt a barna. De szerintem ez az a hajszín ami a legtöbb nőnek jól áll.
2012. máj. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
100%
Miért, mi a baj a barna hajjal? Szerintem inkább barna, mint hidrogén szőke...
2012. máj. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
100%
Nahát, nekem is barna, most szégyellnem kéne magam?:D
2012. máj. 7. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem ne szégyelljétek a hajatokat barna hajúakat!! Egy szőkére azt mondják tuti hülye, plázacica lesz belőle.. egy barnára meg hogy okos, szép... én nagyon világos szőke vagyok, és nagyon nem szeretem.. :S

15/L

2012. máj. 29. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
71%
hajúak* :D
2012. máj. 29. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
100%

Barna a hajam, és nem a divat az oka, hanem a gének...

Sosem festetném be, akkor sem, ha egy férfi se találná vonzónak. Ilyennek születtem, így kell elfogadni.

Ugyanígy hiába az ápoltság része a barna bőr, a hófehér bőröm nekem tetszik, úgyhogy se napozni, se szoláriumba járni nem vagyok hajlandó. Hagytam már faképnél idióta pasit, aki megkérdezte, mikor megyek szoláriumba...:D

2012. máj. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó: nagggyon helyes, ilyen egy normális nő, helyes értékrenddel. Mellesleg én is ilyen vagyok, fehér a bőröm, néha ha megfog a nap, akkor zsír, ha nem, akkor így jártam, legalább kicsit különlegesebb vagyok, mint a szétszolizott kakaólédik. :)
2012. máj. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
100%

...genetika :PP ha meg befestik az lehet h azért van mert a szőkéket néha lenézik...:PP bár én is barna hajú vagyok, tehát nem tudhatom de alapból a genetika, kül meg nem annyira divat a szőke, meg a fekete. ez is közre játszhat.

L/14

2012. jún. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:

Ja ,engem is bánt.

Mert nekem a vörös hajúak a gyengéim , és abból szinte alig van itt a környéken .Nagyon szép szín :) De a barna is szép :) de a vörös a favorit

2012. jún. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi erővel a fiúknál is 10-ből 8 barna hajú, nem csak a lányoknál van így.:D Egyébként szerintem most már többen festik a hajukat, mint ahánynak eredeti hajszíne van. Én meg úgy vettem észre, hogy most inkább a fekete haj a népszerű, barnára kevesen festetik, inkább arról állnak át más színre. Nekem is barna hajam van, természetes, és nem is szándékozom befestetni, nekem így tetszik.
2012. jún. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!