Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire megbízhatók a fekete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire megbízhatók a fekete bőrű fiúk? Akinek van tapasztalata velük, kérem írjatok!

Figyelt kérdés

Van egy fekete bőrű fiú,akivel két éve tartom a kapcsolatot neten és szeretne velem találkozni a való világban,azt szeretné ha én meglátogatnám.Spanyolországban él,dolgozik.

Állítólag komolyak a szándékai.Bejövök neki és nekem is ő.

Utána jártam,nincs semmi kivetni való az életvitelében.

Megér egy randit?



2012. ápr. 26. 15:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne a bőrszín alapján akard megitélni, mert ebből még komoly problémák lesznek :D Gondolom feketék közt is annyiféle ember van, mint fehérek közt. Eljön Magyarországra a fickó?
2012. ápr. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

így sosem találkoznék vele. ki tudja, 2000km-rel arrébb azt csinál veled amit akar.

meg az is elgondolkodtató, hogy mért nem keres a környezetében lányt?!talán mert ott nincs senki, aki vele szóba állna a közvetlen ismerősei közül.

amúgy nekem van tapasztalatom velük, megbízhatatlanok. nagyon megbízhatatlanok. kivétel persze van. de most a nagy átlagot mondom.

2012. ápr. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nekem nincs problémám a bőr szinével,csak sok rosszat hallottam felőlük.Igen pont ez hogy megbízhatatlanok,és nem hűségesek.
2012. ápr. 26. 15:45
 4/11 anonim ***** válasza:
33%
Primitív tuskók, ha udvarolnak, azt nem a 2 szép szemedért teszik.
2012. ápr. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Diavolino44 ***** válasza:

van par szinesboru ismerosom. Meg vannak veszve a feherboru nokert.

Ismerd meg mielott iteletett alkotsz roluk. Nem kell az elso randin a hazassagra gondolni.

2012. ápr. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

15:48

Neked volt tapasztalatod velük?

Kérlek meséld el ha igen.

2012. ápr. 26. 16:23
 7/11 anonim válasza:

az unokatestvérem élettársa nigériai volt. tönkretette az életét... mindenféle illegális ügyekbe rángatta bele, pl drogbiznisz, autókereskedelem, prostitúció... szerencsére sikerült kitörnie a bűvkörből de azóta is félresiklott életet él. ez egy eléggé szélsőséges példa volt, de tudom mást is. egy másik ismerősöm szintén néger férfit választott, őnála nincsenek ilyen nagyságú problémák, ő az apróságokon akad fent. apró kultúrális eltéréseken.

mindezeket figyelmen kívül hagyva is eléggé vakmerő döntés lenne egy majdhogynem ismeretlenhez kiutazni spanyolországba.

2012. ápr. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerintem itt két kérdés van.


Nekem pl. sok rossz tapasztalatom volt fehér fiúkkal. Ettől még nem lesz mind rossz ember. A férjem fekete. Csodálatos ember, egy áldás az életemben. De ettől még éppúgy nem lehet általánosítani.

Azért szeretem olvasni az ilyen típusú kérdésekre a választ, mert egyrészt, ha udvarol egy fekete fiú és komolyak a szándékai, akkor az átlag reakció az, hogy biztos a papírokért akarja elvenni. (Ezt azok szokták mondani, akik nem is tudják, hogy a házassággal nem jár sem állampolgárság, sem más.) Ha viszont csak szexet akar a srác, akkor meg az a baj. Akármit is akar, biztos kihasználja szegény lányokat.


A másik kérdés az utazás. Teljesen mindegy, hogy milyen a bőre, ismeretlenül ne utazz ki!

2012. ápr. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hááát nekem is rossz tapasztalataim vannak a magyar fehér bőrüekkel,így most már nem is érdekelnek.
2012. ápr. 26. 21:03
 10/11 anonim ***** válasza:

A feleségem fekete (kenyai). Annyit bizton állíthatok, hogy a feketék közt is épp úgy van gazember, mint a fehérek között. Továbbá jó is. Ha Spanyolországban él és dolgozik, akkor kötve hiszem, hogy magyar vízum kéne neki (kivéve ha illegálisan van ott, de akkor meg miért nem spanyol lányt keres?).

Szerintem a repjegy árából hívd meg magadhoz. Ha Magyarországra is hajlandó eljönni, akkor komolyan gondolhatja.

2012. ápr. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!