Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehet egy lánynak azt mondani,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet egy lánynak azt mondani, hogy "sokkal szebb vagy mint XY"?

Figyelt kérdés

Dicséretként.

Vagy azt mondanák erre, hogy "te össze hasonlítasz másokkal!??



2012. ápr. 26. 16:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
nem csak azt szabad mondani hogy szép vagy szép vagy szebb a napnál de nem vagy szebb a valagamnál :D
2012. ápr. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
:D És ennek örülni fognak?
2012. ápr. 26. 16:07
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom biztos ha nem akkor mond azt hogy láttam Londont láttam Párizst látni akarom anyád bugyiját is XD
2012. ápr. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Lányként mondom: a női agy elég furán működik.

Én, mivel hisztis és féltékeny p.csa vagyok (de legalább beismerem) erre azt válaszolnám: Micsodaaaa?? Szóval szerinted XY szép? Akkor menj, és nézegesd őt!

Tudom én, hogy bók, de akkor is...

Maximum akkor nem sértődök meg, ha ilyenkor egy ismert színésznőt mond, azokra hülyeség féltékenynek lenni.

Inkább mondd, hogy "te vagy a legszebb lány a campuson/suliban vagy ilyesmi.


22L

2012. ápr. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem szabad neki 'XY'-t mondani. Én egyből belecsapnék a lecsóba, és elkezdenék neki a másodrendű parciális deriváltakról beszélni. Aztán elmondanám neki, hogyha kiintegrálnánk pár részt innen-onnan, az ekkor meg akkor jó lenne ilyen meg olyan körülmények között. Szerintem ne aprózd el, mindig tökösen kell, ez egy ilyen dolog.
2012. ápr. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

hollywoodi színésznőkkel esetleg hasonlítgathatod a barátnődet, mondjuk szebb vagy mint Angeline Jolie, nekem nem jön be a szopi szája! :P

Közelben lakó, vagy közös ismerősökkel felesleges ezt csinálni, nincs értelme. AMelyik lánynál szebb, azt úgyis tudja magáról...

2012. ápr. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nyugodtan hízelegj neki, de SOHA ne hasonlítsd össze mással. Hidd, el, nagyon ki fog akadni és elkezd majd kombinálni. Nem azt érnéd el vele, amit szeretnél.
2012. ápr. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ne, semmiképpen sem mondj ilyet!!
2012. ápr. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
hát ez olyan jó is meg nem is
2012. máj. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!