Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Beleszerettem egy lányba, el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy lányba, el merjem neki mondani? Ő biztosan nem szerelmes belém.

Figyelt kérdés
Neten ismerkedtem meg vele, és már elég hosszú ideje levelezgetünk egymással, de úgy szerettem bele, hogy még nem is találkoztunnk egyszer sem. Hívtam, hogy találkozzunk, ő benne is lenne, csak nem tudom hogy el merjem-e neki mondani, hogy szeretem... Nem fog hülyén kinézni, hogy még sose láttam, és már szeretem is? Azt sem akarom, hogy szánalmasnak tartson vagy ilyesmi... Nem tudom, hogy ő szeretne-e tőlem valamit, egyszer-kétszer utalt rá, hogy igen, de bizonytalan benne.
2012. ápr. 20. 12:15
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
szerintem ne mondd el neki, inkább hozzátok össze azt a talit minél hamarabb
2012. ápr. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%

Minek mondanád el neki?Teljesen felesleges!Csak hívd el találkozni.Majd akkor úgyis kiderül, hogy vajon élőben mennyire szimpatikus!

Sürgősen váltsatok át a személyes kommunikációra én azt mondom.Majd az első tali után kiderül, hogy érdemes-e többsör is találkozni.Nem kell beleélned magad semmibe tali nélkül,mert na az az igazán szánalmas...

2012. ápr. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2. válaszolónak igaza van, várd ki a talit.
2012. ápr. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor kivárom. És ott majd elmondjam neki, vagy még várjak vele utána is?
2012. ápr. 20. 13:16
 5/6 anonim ***** válasza:
Láttad már? lehet,hogy nem is fog tetszeni.
2012. ápr. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Persze hogy láttam, fényképről ismerjük egymást.
2012. ápr. 22. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!