Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hányadik randi után legyen az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hányadik randi után legyen az első csók?

Figyelt kérdés
15 éves fiu vok és eddig nagyon sokszor rontottam el úgy a kapcsolataimat hogy idő elött csókoloztam velük, amikor még nem annyira ismertem őket. most van egy barátnőm akit nagyon szeretek, és mit javasoltok? késleltessem esetleg vagy hányadik randi után? ma volt az első és járni fogunk :)
2012. ápr. 26. 19:22
 1/6 anonim válasza:
beszéd meg hogy már ideje van csókolózni csak bátran és így tovább
2012. ápr. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezt érezni kell, mikor jön el a pillanat.
2012. ápr. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Akár az első randi végén is lehet:)
2012. ápr. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
tudom, nem is félek, nem erről van szó, csak nem akarom h úgy érezze h eröltetem vagy ilyenek :) és ezért inkább én várnék mintsem elsiessem
2012. ápr. 26. 20:32
 5/6 anonim ***** válasza:
huh nekem ma volt meg az 1. csókom 13/L és 18 éves fiúval ez volt a 2. "randink"
2012. ápr. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Utolsó:

13 évesen egy 18 évessel?!?

Gratulálok -.-"

ribanc.

2012. máj. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!