Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kiment a randizás a divatból?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiment a randizás a divatból?

Figyelt kérdés
Az ismerőseim között szétnézve azt tapasztalom, hogy kb senki nem szokott randizni. De itt mégis olvasom, hogy így randi úgy randi. Mindenki akit ismerek szórakozóhelyen jöttek össze, vagy osztálytársak voltak, stb. De így konkrétan randizni senki nem jár már nálunk. Most akkor hogy van ez? 21/F
2012. ápr. 27. 17:11
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Felénk is majdnem ez van. De inkább csak nem nevezik Randinak. :/
2012. ápr. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Én például elhívtam a barátnőmet randevúra, szerintem megvan a feelingje. Elmentünk vacsorázni egy hangulatos étterembe, aztán a Tisza parton sétáltunk, így elmondva nagyon csöpögős, de akkor nagyon jó volt.

Én abszolút randi párti vagyok, a sok kínos pillanat, ültök és csak vigyorogtok, mint Horthy lova a rohadr tökre, jó, ha egy ilyen közös emlékkel indul a kapcsolat.

2012. ápr. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
én örülnék annak hogyha a pasik elhívnának randizgatni. nem csak rögtön a szexen járna a agyuk...
2012. ápr. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Én akiket eddig elhívtam csajokat olyan meglepetten néztek rám, mint valami anyagyilkosra. Ezért is gondolom, hogy nem divat manapság.
2012. ápr. 27. 17:24
 5/22 anonim ***** válasza:
Az a legjobb része, mikor vége a mozinak, vacsorának, bármilyen közös tevékenységnek, sétáltok és elfogy a mondanivaló, mert hát nem lehet folyamatosan beszélni, és kő arccal néztek egymásra, közben pörög az agyad: "Bázz, mekkora baromnak nézhetek most ki":D
2012. ápr. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
na nekem ez egyenesen egy rémálom lenne, nem bírom a kínos csendeket, szerintem ott el is romlana minden
2012. ápr. 27. 17:33
 7/22 cassiex válasza:

mostanában az a divat, hogy egy srác odamegy a csajhoz :

- szia bébi, dugunk?

-persze te macsóállat! mennyi pénzed van?

-neked elég, cica -.-"

valahogy én is vágyom arra, hogy elhívjanak randira, annak megvan a hangulata

2012. ápr. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

En jarok randizni.... de csak szeretöket keresek. Ha latom, hogy tulsagosan serülekeny vagy tenyleg komoly kapcsolatot keres, akkor hagyom. De altalaban 2. alkalommal le is fekszünk. Szerintem, tovabb nem is nagyon varnek. Persze, mindegyik lany allitja, hogy nem olyan, csak nem birt ellenallni a vagynak stb., ne csak kevesnek hiszem el.


Lehet, gonosznak titulaltok, de ha a lanyok nem lennenek ilyenek, akkor nem tehetnem meg. Szerintem az, amit akarnak nem egyezik meg a valosaggal, de azzal meg maguk elött sincsenek tisztaban

2012. ápr. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Pedik a kínos csönd a legjobb, az szerintem jót is jelent, azért szerettem:)

Annyira mondanál neki valamit, annyira szeretnéd elmondani, mennyire tetszik és milyen jól érzed magad vele, de nem akarsz balf@sznak tűnni és inkább maradsz csöndben:D

2012. ápr. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
és lány vagy utolsó?
2012. ápr. 27. 17:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!