Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Velem van a baj vagy a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a baj vagy a barátommal?

Figyelt kérdés
Van egy kedves ismerősöm/barátom (mikor h viselkedünk egymással szemben) aki van amikor viccelődik velem és van amikor elég sokszor cikiz. A többiek azt mondják h a hátam mögött rengeteg szép dolgot mond el rólam de amikor szembekerül velem akkor meg mintha teljesen kifordult volna önmagából,mert akkor meg minden rossznak lehord és nem tudom h miért... azt mondják h szeret de valahogy nem tudom elhinni. Talán igaz? Mert én nem hiszem pedig én is szeretem. Kérlek segítsetek..!

2012. ápr. 23. 18:20
 1/4 anonim ***** válasza:
veled és a barátoddal
2012. ápr. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Jajj ez az a tipikus eset, amikor a felnőtt emberek játszák "az óvodás meghúzom a haját/kigúnyolom mert tetszik nekem" dolgot.

Rengeteg ilyen ember van, ha megnézed, lehet, hogy a srác is. Képtelen szemtől szemben bókolni annak, aki tetszik neki, vagy kedveskedni, mert zavarba jön tőle, ezért cukkolja, piszkálja, néha tényleg bunkón, beszólogat, meg "bírlak te hülye barom" és hasonlók. Először azt hittem, ezek ilyen paraszt emberek, de van egy réteg, aki felnőtt korára is lemaradt a kedveskedés, meg a bókolás tanulási fázisairól, és most így szerencsétlenkedik, mert próbálna ő kedveskedni, csak nem tud, mert zavarba jön tőle.

Hááát, egyszer volt szerencsém egy hasonló krapekhoz, kritizált nonstop 24-ben, hogy így vagyok sz.r meg úgy, meg amúgy, és ezen változtassak azon, amazon, először még úgy fogtam fel, mint építő jellegű kritikákat, de később elegem lett belőle, hogy ennek semmi se jó, ez csak és kizárólag b.sztatni tud, úgyhogy összejöttem mással. Erre persze kiakadt, merthogy őneki is tetszem, meg ő is szeret. Hát mondom érdekesen fejezed ki magad, ráadásul iszonyú komoly ellenérzéseket váltott ki belőlem ezzel a folytonos kritizálással.

Derítsd ki, hogy a srác melyik esetbe tartozik.

21L

2012. ápr. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Férfi létemre és aránylag fiatal korom ellenére, én sem értem ezen teremtményeket :) Ha szurkálódik persze finoman, az belefér, az tényleg arra ad okot, egyszer kétszer belefér egy durvább megjegyzés is, legalább nem lesz sivár a baráti kapcsolat, és lesz miért bocsánatot kérnie, Ti nők nagyon imádjátok ha valaki bocsánatot kér :) De ha nagyon bunkó akkor küld el a fra.cba egyszerűbb, ha megsértődik sértődjön ne törődj Vele, de ha bunkózik és nem bír változtatni ezen, akkor nem biztos, hogy ez egy jó kapcsolat lenne.
2012. ápr. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Uristen hány éves a barátod?Szerintem ilyet kb 5 évesen csinálnak :)
2012. ápr. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!