Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon tetszik egy lány a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy lány a facebook-on, de személyesen nem ismerem, csak ugyanabban a városban lakik. Mit írjak neki? Félek, hogy nem válaszol. Lányok, sokszor írnak rátok fiúk csak úgy?

Figyelt kérdés
És mit írjak? Az jó, hogy helló, nagyon aranyosak a feltöltött képeid...? Lányok, milyen üzenet tetszene nektek?
2012. ápr. 27. 22:31
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
írj neki :) és az sztem full jó. ha bunkó úgyis elküld ha meg nem akkor szerencséd van és elmondhtaod hogy érdemes volt megpróbálnod :) ha visszautasít akkor meg ne bánd.. találsz mást idővel, ha meg sem próbálod soha nem tudhatod h összejött volna..
2012. ápr. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%
facebookon még nem írt ismeretlen. itt gyakorin volt már 1-2 normális. hát, ha tetszel, akkor bármit írhatsz. írd h szívesen megismernéd, remélhetőleg válaszol
2012. ápr. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

ha én ilyen üzenetet kapok sosem válaszolok..de ha a srác aki küldte szimpatikus, akkor válaszolnék!:)de általában arra szoktam gondolni,hogy aki így rámír az minden neki szimpatikus lánynak úgyanígy ír ,mint nekem


próbáld meg, ezen ne múljon!

amit fennt említettél jó ötlet.. vagy akár körítheted,hogy tiszteletudóbb és kevésbé rámenősnek tartson pl: sziaa! ne haragúdj,hogy zavarlak :) szerintem nagyon aranyosak a képeid

vagy valami hasonló..de ez csak az én véleményem, úgy is jó ahogy Te írtad!

ha válaszol,akkor majd tudod mi a helyzet és megkérdezheted,hogy lenne e kedve beszélgetni..ha azt mondja igen akkor sima az ügy :) erre írhatod,hogy renben akkor mi újság?hogy vagy? aztán jöhet az ismerkedős személyesebb beszélgetés

szorítok érted! remélem segítettem!

2012. ápr. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
47%
Nyugdtan irj neki... Nem ertem mi ebben a nagy dolog :D Ha nekem megtetszik egy lany fb-n rogton irok neki amint van idom beszelgetni. Max azt mondja hogy hagyjam beken. Es? Akkor mi van? :D Van meg kismillio lany a vilagon... Ha meg pozitivan reagal akkor hivd el valahova, en mostanaban a fagyi/jegkrem/suti kozul szoktam felajanlani valami, mivel jo ido van, nagy reszuk el is jon szivesen. Ja, es ezt a 'ne haragudj hogy zavarlak' dumat hagyd ki, olyan puhapocsosen hangzik, igazi ferfi nem ker bocsanatot ilyenekert :D
2012. ápr. 28. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

én nem tartom puhap***ösnek, szerintem kedves dolog,ha így írnak , de ahogy gondolod :)

amit még hozzátennék: ne hívd el egyből,előbb beszélgess vele üzenetben, persze nyilván jobban megidmernétek egymást személyesen..de engem például elriaszt,ha egy idegen ,akivel alig beszéltem találkára hív..volt egy srác aki így rámírt ,alig beszéltünk és már személyesen akart találkozni..nem is mentem bele, de ez én vagyok :)lehet ő másképp reagálna

úgy cselekedj ahogy jónak találod!:)

2012. ápr. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!