Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit érezhet irántam, vajon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érezhet irántam, vajon többet?

Figyelt kérdés
Egy fiúval sokat beszélgetünk mostanság,nem tudom,h milyen kapcsolat van köztünk,de az biztos,h kedveljük egymást. Néha említettem neki,h eszembe szokott jutni,most pedig ő mondta,hogy bizonyos dolgokról mindig én jutok eszébe. Mindig nagyon mosolyog,ha meglát,van valami érdekes csillogás a szemében,amit más fiúknál nem látok. Érdekes,hogy ő nem udvarol nekem így hivatalosan, nem vesz nekem ajándékokat,ne mhív randira,de mégis rajta érzem egyedül,h törődne velem,h a gondolataiban lennék. Más fiúk sokkal felszínesebbek...Ez jelent valamit,h eszébe szoktam jutni?

2012. ápr. 27. 22:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Biztos szerintem 1000% hogy tetszel neki.
2012. ápr. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ha azt írja, hogy eszébe jutsz sokszor akkor biztos érez irántad valamit.
2012. máj. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!