Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fel lehet erre valahogy készülni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fel lehet erre valahogy készülni?

Figyelt kérdés
Nemsokára találkozok a barátnőm apjával, nem akarok de egyszer ugyis muszály lesz, mert ha megyünk valahova mindíg bemegyek. Szoval csakigy megemlítette neki az apja hogy majd ilyen keresztkérdéseket fog feltenni, de azt neki nem kell tudni hogy mit. Nem akarok semmi rosszat, tiszták a szándékaim, de jólenne jóponttal indulni az apjánál, és nem belefutni valami egyszerü keresztkérdésbe. Alapvetöen inteligens vagyok szal nagyon elrontani nemtudom, csak kiváncsi lennék, hogy miféle kérdéseket tesznek fel ilyenkor?(15éves vagyok a barátnőm 14)
2012. ápr. 28. 16:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem találkoztam még hasonlóval, de szerintem semmi konkrétra ne számíts. Legyél végig udvarias, de ne nyalizós és ha a kezét nyújtja akkor rendesen fogj kezet. (erős határozott kézfogás , nem kis simogatós b*zis :D )
2012. ápr. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Arról fog kérdezni, hogy milyen ember vagy, mivel foglalkozol, milyen tanuló vagy, mit csinálsz szabadidődben, mik a hobbijaid stb. Az a lényeg, hogy becsületes, megbízható, tisztességes embernek tűnj. Tehát rossz pont, ha pl. kiderül, hogy minden hétvégén elmész bulizni, néha iszol alkoholt vagy energiaitalt, és nem vagy a legjobb tanuló. Fontos, hogy hogyan beszélsz: semmi szín alatt se használj közönséges szavakat (olyat se, hogy pl. szar), mutasd az intelligens, érdekes oldaladat. Egy szülő annak örül, ha a lánya barátja egy értelmes ember, akinek van jövője, várhatóan nem árufeltöltő lesz belőle, hanem valami ígéretes. Ehhez intelligensnek és széles látókörűnek kell lenned.
2012. ápr. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
(A második válaszból lemaradt az, hogy 25/L, szóval van tapasztalatom a téren.)
2012. ápr. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

:D az utolsó tetszett, hogy 25 éves, ezért van tapasztalata----> minél idősebb vagy annál tapasztaltabb :D

szép összefüggés

2012. ápr. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat,főleg a második válaszolónak, az egyik legjobb tanuló vagyok a suliban, ráadásul alig tanulok és úgy, szal nagyon jó agyam van ezt ökis tudják, nagyon udvarias tudok lenni, és hát inteligens is vagyok, tehát tudok választékosan beszélni, csak tanultam pszcihológiát és láttam már rendőrt vallatni és hát ott bizony vannak ütős keresztkérdések XD
2012. ápr. 28. 17:20
 6/6 tetris ***** válasza:

Szia! Fiatalok vagytok, és egy lányos apa nagyon tudja ám félteni a lányát. Szóval valszeg csak szeretne alaposan megnézni magának, hogy megbízhatónak talál-e, nem nézel-e ki drogosnak, vagy elhanyagoltnak, ilyesmik.

Nem kell semmi különöset se tenned, legyél olyan, mint amilyen vagy. Természetesen viselkedj, nem kell megalázkodnod. Sok sikert!

2012. ápr. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!