Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg nem ér semmit a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nem ér semmit a csajoknál, ha kigyúrom magam, vagy csak az itteni "GYK-s" csajok terjesztik ezt a marhaságot?

Figyelt kérdés
Minden gyúrós kérdésnél olvasom, hogy "nekem nem jönnek be az izmos pasik". Elkezdtem edzeni, és szeretnék majd egy tökéletesen szimmetrikus és arányos testet. Szóval ezzel elásom magam a csajoknál, vagy ez úgy hülyeség ahogy van? 21/F
2012. ápr. 28. 20:05
1 2 3
 1/22 Ci.ara ***** válasza:

nekem például csak az ilyen pasik jöhetnek szóba :)

szeretem amikor a pasi hardcore

meg am is ne másokért edz hanem saját magad miatt !!

2012. ápr. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
kigyurhatod magad, nem teszel vele rosszat, de ne hidd, hogy az elég ahhoz, hogy jó legyél a nőknél. Ha ugrálsz utánuk kigyurtan is mint egy kis pincsi, akkor szted hogyan fognak rád tekinteni? szal érted. Gyurjál, legyél szép. Aztán az agyadban is tegyél rendet, és készülj fel az orgiákra.
2012. ápr. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
nálam se jöhetnek szóba azok a srácok, akiken nincs semmi izom. nem a bodybuilderek tetszenek, hanem a szép, szálkás izomzat pl: [link]
2012. ápr. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen egyáltalán nem baj, ha a pasi izmos, sőt...

de ne vigye túlzásba. A 15 centis átmérőjű felkar ijesztő :D

Meg az is gusztustalan, ha nagyobb a mellizma, mint az én mellem xD

2012. ápr. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
ó, hölgyeim, mindenki aerobik bajnok köztetek?
2012. ápr. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
92%

a legtöbb nőt alkeszkodó korszakomban dugtam meg,lefogyva az alap kinézetemhez képest.

az meg,hogy mit mondanak először,igazából semmit nem jelent.

rám is mondták,hogy bunkó,meg nyomulós,meg idős vagy hozzám,fiatal vagy hozzám stb,stb.

mégis megfarkaltam mindet.

semmit nem jelent.

a sportot meg az egészséges életért,önmagadért csináld,ne holmi nőstényekért.

2012. ápr. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

[link]

nekem ez lenne a cél

2012. ápr. 28. 20:17
 8/22 anonim ***** válasza:

na igen ez az utolsó jól megmondta.


a nők nem nagyon tudják megfogalmazni, hogy valojában mit akarnak, az ilyenek szavakra, hogy legyélkigyurt SEMMIT SE ADJ, mert na. semmit sem számit. A viselkedésed számit. (meg, hogy legyen erekciód)

2012. ápr. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

klassz példakép.

22 évesen megállt a szíve,mert nem bírta a sok szteroidot.

ettől függetlenül ez egy elérhető cél,leszámítva a genetikai különbségeket.

2012. ápr. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Nem, szó sincs arról, hogy bárki elásná magát ezzel előttem, de nekem nem ez az ideálom. Nem ez alapján választok, de nekem valahogy sokkal jobban felkelti a figyelmem az, akinek van egy kis pocakja. Az valahogy olyan emberi, vagy nem is tudom. Kérlek ne érts félre, nem arra akarok célozni,hogy te nem vagy emberi, csak valahogy ha egy ilyen férfire ránézek, aki még egyebekben is megfelel, akkor bevillan egy olyan pozitív kép, ami azonnal mosolyt csal az arcomra :)
2012. ápr. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!